Domácí hráči začali zápas lépe, ale první šanci si vypracovali až v patnácté minutě. Gólman Znojemských Jakub Andrejko byl však pozorný. Devětadvacátá minuta ale již první branku utkání přinesla. Přesným střelce byl záložník Mostu Roman Wermke. Jedinou vážnější situaci řešili domácí při střele znojemského útočníka Davida Ledeckého, ale brankář byl na místě.

Ve zbytku zápasu Most bránil. I přesto si ještě vypracoval druhou pojišťovací branku. Útočník domácích Jiří Procházky se nacházel ve správnou chvíli na správném místě a pečetil tak vítězství Mostu na 2:0.

Znojemští jsou nyní na desáté příčce druhé ligy.

FK Baník Most – 1.SC Znojmo FK 2:0 (1:0)

Branky: 29. Wermke, 78. Procházka.

Žluté karty: 5. Schůt, 16. Avdić, 50. Běloušek, 62. Andrejić – 57. Ledecký, 76. Cihlář.

Rozhodčí: Jan Machálek – Jan Paták, Ondřej Černý.

FK Baník Most: Mandous – Řehák, Avdić, Běloušek (54. Petráček), Maruna – Andrejić (63. Surynek), Kurtaj, Schůt, Wermke – Mlika (75. Hoffmann), Jiří Procházka.

1.SC Znojmo FK: Andrejko – Honz, Odehnal, Buchta, Hříbek – Cihlář (87. Stáňa), Okleštěk, Lacko, Helísek – Pázler (68. Yilmaz), Ledecký (84. Kovačić).