O výsledku duelu dvou nesmiřitelných městských rivalů bylo rozhodnuto už po dvaceti minutách hry.V páté minutě utkání se prosadil slovenský útočník Matúš Minarech a poslal domácí do vedení.Patnáct minut poté ho napodobil středopolař Martin Vavřík a bylo to rázem o dvě branky.

Hodně ofenzivně laděné utkání už ale více branek nepobralo. Fotbalovým králem Znojma je tak rezerva 1. SC, která se díky vítězství posunula v tabulce směrem nahoru.Své utkání měl na programu také Moravský Krumlov. Ten zajížděl k desátému duelu sezony na půdu posledních Židenic.

Krumlovští fotbalisté nezaváhali a svého soupeře rozstříleli 4:0. Díky dalším třem bodů se tak definitivně odlepili ode dna tabulky a jsou na třinácté příčce.Nejlépe si ze všech tří celků ze znojemského okresu v tabulce vede IE Znojmo, které je čtvrté.