Zato v III. A třídě potkalo Starý Petřín to, co nikdo z fanoušků asi nechtěl. Petřín po prohře 1:2 s druhými Jevišovicemi B klesl z prvního až na páté místo průběžné tabulky.
Okresní přebor
9.kolo: Tasovice-Práče 0:1 (0:1), Koudela, Miroslav B-Jaroslavice 2:2 (0:1), Krištof, Demek – Opatřil, Glazer, ČK Rybanský Roman (Jar.), Šanov-Hrádek 1:0 (1:0), Vladyka, ČK Ležák, Vladyka (oba Šanov), Hatě-Rakšice 1:1 (0:1), Štipčák – Šedivý, Suchohrdly u Mir.-Hor. Kounice 4:0 (2:0), Konrád Lub., Konrád Luk., Mazur Zdislav, Lukas Michal, Oleksovice-Bohutice 6:3 (4:0), Hajzner Jiří 4, Krebs, Matějka – nehlášeno, Pavlice-Olbramovice 3:0 (2:0), Částek Josef, Svoboda Pavel, Rozsíval..
1. Jaroslavice 9 8 1 0 34:10 25
2. Hrádek 9 6 1 2 15:8 19
3. Práče 9 5 0 4 17:13 16
4. Šanov 9 5 0 4 13:15 15
5. Hatě 9 4 2 3 14:12 14 6. Suchohrdly u Mir. 9 4 1 4 14:9 13
7. Pavlice 9 4 1 4 15:15 13
8. Tasovice B 9 4 1 4 10:12 13
9. Oleksovice 9 3 2 4 18:16 11
10. Miroslav B 9 3 2 4 15:19 11
11. Hor. Kounice 9 3 1 5 13:15 10
12. Olbramovice 9 2 2 5 12:18 8
13. Bohutice 9 2 1 6 16:29 7
14. Rakšice 9 1 2 6 13:29 5
III. třída A
9.kolo: Přímětice-Konice 5:1 (3:1), Šrubař 2, Lang, Mrkvička 2 – Tretera, ČK Matoušek Lukáš (Př.), Tretera (Ko.), St. Petřín-Jevišovice B 1:2 (0:2), Jankůj – Novotný, Pikolon, Dobšice B-Mramotice 4:1 (2:1), Zajíc, Petrovka, Pykal, Krůza – Fučík, Křepice-Blížkovice 1:2 (0:2), Kosour – Řeřucha, Palát, Chvalovice-IE Znojmo B 2:3 (1:3), Ulrych, Bartes – Štáb 2, Ostrý Mir., Únanov B-Štítary 2:0 (0:0), Vlk Jiří 2, ČK Veselý Jar. (Št.), Micmanice-Mikulovice 1:2 (0:1), Norek – Procházka, Šálek.
1. Jevišovice B 9 6 1 2 20:11 19
2. Mikulovice 9 6 1 2 14:9 19
3. Dobšice B 9 5 3 1 35:12 18
4. Blížkovice 9 5 2 2 21:11 17 5. St. Petřín 9 5 1 3 22:15 16
6. IE Znojmo B 9 4 2 3 31:16 14
7. Štítary 9 4 2 3 16:13 14
8. Mramotice 9 4 1 4 17:18 13
9. Křepice 9 3 3 3 13:15 12
10. Únanov B 9 4 0 5 12:26 12
11. Přímětice 9 3 0 6 13:22 9
12. Chvalovice 9 2 1 6 22:28 7
13. Micmanice 9 1 2 6 9:25 5
14. Konice 9 0 3 6 6:30 3
¶
III. třída B
9. kolo: Olbramovice B-Šanov B 3:0 (1:0), Loskot, Dudák Josef, Světlík, Vedrovice-Jezeřany 0:0, Troskotovice-Slup 0:2 (0:2), Moudrý, Rybníkář, Božice-Dyjákovice 2:1 (1:1), Pavlíček, Horký Petr - Urban, Hrušovany B-Hor. Kounice B 0:1 (0:0), Vorel, Mor. Krumlov B-Višňové B 4:0 (1:0), Staněk 2, Bogner, Šeiner Zdeněk, Loděnice-Břežany 0:3 (0:2), Forman, Balada, Zámečník.
1. Božice 9 6 1 2 17:11 19
2. Mor. Krumlov B 9 5 2 2 22:9 17
3. Hrušovany B 9 5 2 2 18:10 17
4. Slup 9 5 2 2 7:7 17
5. Jezeřany 9 4 4 1 24:8 16
6. Dyjákovice 9 5 1 3 13:12 16
7. Šanov B 9 4 2 3 10:12 14
8. Vedrovice 9 3 4 2 13:9 13
9. Olbramovice B 9 9 3 3 13:11 12
10. Hor. Kounice B 9 2 4 3 9:10 10
11. Břežany 9 2 2 5 10:11 8
12. Loděnice 9 2 0 7 9:21 6
13. Višňové B 9 1 3 5 10:24 6
14. Troskotovice 9 1 0 8 5:25 3
¶
IV. třída A
9.kolo: Slatina-Grešl. Mýto 6:3 (4:1), Rožnovský Milan 2, Hodinka 2, Oliva, Jílek – Horváth Dalibor 3, Štítary B-Olbramkostel 4:1 (2:0), Cihlář Karel 2, Bauer Tomáš, Zlatník Mir. – Doležal Jiří, Těšetice-Suchohrdly 1:3 (0:3), Bilka – Bajgl 2, Holiš, Blížkovice B-Chvalovice B 0:2 (0:2), Mach, Mrázek, Hostim-Bantice 1:2 (1:1), Dohnal – Katolický, Němec, Pavlice-Hl. Mašůvky 4:1 (1:1), Svoboda Marek 2, Svoboda Martin, Janíček – Dohnal.
1. Chvalovice B 9 7 2 0 26:2 23
2. Bantice 9 7 2 0 31:8 23
3. Pavlice B 8 7 0 1 33:15 21
4. Suchohrdly 9 6 1 2 37:13 19
5. Blížkovice B 8 6 0 2 31:14 18
6. Slatina 8 4 1 3 23:13 13
7. Štítary B 8 4 0 4 20:23 12
8. Vranov 8 3 1 4 19:28 10
9. Hostim 8 2 1 5 14:24 7
10. Hl. Mašůvky 8 1 1 6 14:23 4
11. Těšetice 8 1 1 6 11:25 4
12. Olbramkostel 9 1 0 8 5:42 3
13. Grešl. Mýto 8 0 0 8 6:37 0
¶
IV. třída B
9.kolo: Rybníky-Tavíkovice 2:1 (1:0), Bartůněk, Vorbis - Scharff, Vedrovice B-Jamolice 0:6 (0:3), Břínek 2, Polák 2, Boreš, Korálek, Branišovice-Skalice 5:1 (1:1), Kališ 2, Opatřil, Machů, Bracek – Dokoupil, Dobřínsko-Trstěnice 2:4 (1:1), Šachl, Hladký Martin – Lapeš 2, Bauer Pavel, vlastní, Jiřice-Hor. Kounice C 1:0 (1:0), Dřízhal, Polánka-Petrovice 1:2 (1:2), Tura – Šnefenberg 2, Vlasatice-Damnice 0:4 (0:2), Uhlíř 3, Obořil.
1. Trstěnice 9 8 1 0 43:9 25
2. Petrovice 9 7 0 2 26:13 21
3. Polánka 9 6 2 1 29:10 20
4. Jamolice 9 6 1 2 21:7 19
5. Hor. Kounice C 9 6 0 3 21:12 18
6. Damnice 9 5 2 2 21:13 17
7. Dodbřínsko 9 4 1 4 20:29 13
8. Tavíkovice 9 3 3 3 22:18 12
9. Vlasatice 9 3 2 4 16:16 11
10. Branišovice 9 2 0 7 10:23 6
11. Vedrovice B 9 2 0 7 7:29 6
12. Rybníky 9 1 2 6 13:28 5
13. Jiřice 9 1 1 7 6:25 4
14. Skalice 9 1 1 7 6:29 4