Na třineckém stadionu se hrál vyrovnaný zápas s minimem šancí. Dvě z nich zahodil hostující útočník David Ledecký, jenž těsně před pauzou poslal odražený míč na branku a v druhé půli po rychlé akci opět minul. „O přestávce jsem apeloval na hráče, že soupeř má v nohách těžký zápas s Vyšehradem. Ovšem hodně jsme ztráceli míče, Třinec byl důraznější. Neměli jsme krom Ledeckého žádnou pořádnou šanci. Ve druhé půli to bylo od nás málo, měli jsme se o to porvat víc," nabádal Kučera.

V dalším střetnutí se Znojmo představí v neděli od pěti hodin na hřišti čtvrtého Hradce Králové, dalším kandidátem na postup.

18. kolo druhé fotbalové ligy:
Fotbal Třinec – 1. SC Znojmo 0:0 Rozhodčí: Dresler – Hock, Arnošt. ŽK: Janošík, Salachna, Motyčka, Dedič – Pokorný, Šamánek. Diváci: 537.
Sestavy:
Třinec: Paleček – Velner, Čelůstka, Bedecs, Janoščin – Motyčka, Salachna – Malcharek (70. Joukl), Málek (88. Teplý), Janošík (77. Ceplák) – Dedič. Trenér: Kula.
Znojmo: Veselý – Helísek, Pokorný, Svozil, Odehnal – Okleštěk, Weber, Nepožitek (84. Njire) – Ledecký (75. Stáňa), Žondra, Šamánek. Trenér: Kučera.