Úvod sobotního utkání vyšel dobře domácímu Brnu. To se už v šesté minutě dostalo do vedení zásluhou Zemánka, jenže o dvě minuty později už bylo srovnáno. Mezi střelce se zapsal Zika. I přesto úvodní část vyhráli domácí, kteří v jedenácté minutě překonali znojemskou defenzívu podruhé.

Druhá třetina byla z pohledu obou celků, i dosaženého skóre velmi vyrovnaná. Na každé straně padlo po jedné brance a o zápletku v závěrečné periodě bylo postaráno.

Nakonec ale Orli nezvládli závěr. Během prvních osmi minut jim soupeř zasadil dvě tvrdé rány. Vítězství Komety v poměru 6:2 pak pečetil v posledních vteřinách Zbořil.

Znojemští hokejisté jsou tak zatím na chvostu tabulky. Reputaci si mohou spravit ve čtvrtek, kdy doma přivítají Třinec.

HC Kometa Group – Orli Znojmo 6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
Branky: 6. Zemánek (Fúzik), 11. Fusek (Wasserbauer), 29. Zemánek (Hnilička, Káňa), 42. Kozák (Zemánek, Hnilička), 48. Kozák (Wasserbauer), 60. Zbořil - 8. Zika, 22. Videlka (Špaček). Rozhodčí: Doležel - Musil, Černý. Vyloučení: 6:11. Využití: 1:0.