Orlí juniorka prohrála s Ústím. Promarnila šance v první třetině

Znojmo - Druhý duel baráže o juniorskou extraligu prohráli znojemští mladící s Ústí nad Labem 1:5. Znojmo se sice dostalo do vedení už ve čtvrté minutě gólem Nováčka, ale poté spálilo mnoho příležitostí.

27.3.2012

Orlí juniorka prohrála s Ústím nad Labem.Foto: DENÍK/Romana Holišová

"Zápas jsme si prohráli už v první třetině, kde jsme měli spoustu šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Nezvládli jsme ani přesilovku pět na tři. Po první třetině nastal pro nás typický obraz hry, kdy se snažíme jít dopředu a zapomínáme bránit. Z pěti samostatných nájezdů jsme nedali ani jeden gól a soupeř proměnil všechny. Pak to zákonitě musí dopadnout tak, jak to dopadlo,“ hodnotil pro klubový web znojemský trenér Milan Kastner.

Mladí Orli hrají další utkání ve čtvrtek na ledě Havlíčkova Brodu. Ten dnes porazil celek Havířova 2:1. Stejnou porážku si odvezl hlavířovský tým v neděli ze Znojma.

Branky a nahrávky: 4. Nováček (Špaček) - 9. Pořický (Kuchynka), 22. Bulva (Hanzl), 30. Hošek (Grin, Hanzl), 47. Baránek (Grin), 50. Pořický.

Rozhodčí: Homola - Klouda, Křivohlavý.

Vyloučení:4:7, navíc Pořický (UNL) - 10 min. OT.

Využití: 0:1.V oslabení:0:1.Diváci:124.

Sestavy:
Znojmo: Helešic - Kovář, Horváth, Horák, Tichý, Latner, Mikulášek, Janoušek, Nahodil, Špaček, Telesz, Pelikán, Schejbal, Zika, Hobza, Pražák, Kún, Kastner, Šťáva, Nováček.
Ústí nad Labem: Formánek - Holeček, Grin, Burkovec, Kuchynka, Hanzl, Šetka, Ságer, Rovný, Tuček, Vegner, Herna, Pořický, Baránek, Faigl, Hošek, Bulva.

Autor: Romana Holišová

27.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

Téměř pětadvacet let pracuje Evžen Adámek ve znojemské charitě.
5

Pomáhat mě těší. Dobře ale vím, že nemůžu být všude, říká ředitel charity Adámek

Zdeněk Mička.

Na páté místo jsme pyšní. Opět jsme ukázali, že fotbal umíme, hlásí Mička

Policie při svezení Kruliše nepochybila. Dostane nový supersport

Brno – Spolujízda policisty a zástupce šéfa hradního protokolu Vladimíra Kruliše v půjčeném supersportu za čtyři miliony nebyla podle závěrů inspekce trestný čin. Policisté tak mohou dostat nový hybrid. Okolnosti jízdy vyšetřovala Generální inspekce bezpečnostních sborů kvůli spekulacím o tom, že vůz řídil právě Kruliš. Vyšetřování části spisů skončilo v pátek.

Vojenské bunkry ožívají. Děti si vyzkouší, jak složit uniformu

Šatov – Vrátit se do dob dávno minulých mohou v sobotu návštěvníci Areálu československého opevnění v Šatově. Technické muzeum v Brně, které památku spravuje, připravilo program pro rodiny s dětmi. „V šatovském pěchotním srubu Zahrada i v jeho okolí najdou příchozí dobovou osádku, jejíž příslušníci podají zájemcům zasvěcený výklad," pozvala Alena Najbertová z Technického muzea v Brně.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Cena parcel blokuje novou průmyslovou zónu na Hodonínsku

Veselí nad Moravou – Další kolo příprav na jednu z největších vznikajících průmyslových zón v České republice mají za sebou ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku. Tento týden tamní zastupitelé schválili cenu pro druhou etapu výkupu pozemků.