Orli prohráli v Ústí nad Labem vysoko 1:10

Ústí nad Labem /FOTOGALERIE/ - Kdyby byl zápas v Ústí na Labem zkouškou u učitelského stolu, všichni Orli by do jednoho propadli. Na půdě druhého celku tabulky totiž svěřenci Karla Soudka naprosto zkolabovali a prohráli 1:10.

5.1.2011

Orli prohráli v Ústí nad Labem vysoko 1:10.Foto: DENÍK/Karel Pech

První třetinu odehráli slušně. Po úvodní siréně prohrávali 0:1 a slibný výsledek svítil na tabuli ještě čtyři minuty po buly na začátku druhé třetiny. Jenže pak přišla famózní chvíle domácích a naopak horor z pohledu znojemských hokejistů.

Postupně se trefili Hampl, Pajič, Poživil, Ludvík a dvakrát Šagát. Šance na solidní výsledek se tak rozplynuly jako pára nad hrncem. Po druhé třetině se šlo do kabin za stavu 7:1 pro domácí Lvy a nadšení ústečtí fanoušci s chutí očekávali, co přijde v poslední třetině.

V ní jejich miláčci dokonali dílo zkázy. Přidali další tři branky z hokejek Kloze, Pajiče a Hanzla. Znojmo se zmohlo pouze na symbolické snížení, které měl na svědomí Jiří Beroun.

Orli tak odletěli z Ústí nad Labem s výpraskem 1:10. Jejich výkon ovlivnila obrovská marodka. Mimo hru je David Rangl, Adam Havlík, Martin Podešva nebo Tomáš Hradecký. V zápise o utkání nefigurovala ani taková jména jako Lubomír Štach, Karel Plášek nebo Radek Haman. Právě tito hokejisté pendlují mezi první ligou a extraligou.

Další utkání hrají Orli v sobotu, kdy na domácí půdě přivítají Beroun. A v nabitém programu budou pokračovat. Hned v pondělí se představí na Vysočině.

HC Slovan Ústečtí Lvi - Orli Znojmo 10:1 (1:0, 6:1,3:0)

Branky a nahrávky: 17. Hanzl (Handlovský), 24. Hampl (Alinč, Čurilla), 26. Šagát (Čurilla, Němeček), 28. Pajič (Diviš, Rod), 29. Šagát (Ludvík), 32. Poživil (Handlovský, Hanzl), 32. Ludvík (Šagát), 51. Kloz (Handlovský, Hanzl), 57. Pajič (Hořava), 60. Hanzl - 39. Beroun (Říha). Rozhodčí: Úlehla - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 0:4, navíc Kolafa (ZNO) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 7:0, 7:1, 10:1.

HC Slovan Ústečtí Lvi: Orct – Němeček, Pojkar, P. Hořava, Klobouček, Gureň, Holomek, – Čurilla, Alinč, Hampl– Šagát, Mikulík, Ludvík – Kloz, R. Hanzl, Handlovský – Diviš, Pajič, Rod - Hovorka.

ORLI ZNOJMO: Přikryl (28. Kacetl) - Klimeš, Stehlík, David, Lattner, Opalek, Kolafa, Šaur - Říha, Beroun, Vyletleka - Staněk, Trojan, Videlka - Jarůšek, Bartoš, Komínek.

Autor: Martin Andrle

5.1.2011 VSTUP DO DISKUSE

Vznik festivalu Serial Killer, který bude první svého druhu ve střední Evropě, iniciovala nezávislá producentka a proděkanka Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění v Praze Kamila Zlatušková.

Unikát ve střední Evropě. Nový „zabijácký“ festival představí televizní seriály

zahradní kuchyně

Vařit můžete i pod širým nebem

Jihomoravští policisté převezmou nový luxusní supersport. Měsíc po nehodě

Brno – Nový supersport BMW ve středu převezmou jihomoravští policisté. Potvrdil to policejní mluvčí Bohumil Malášek. „Dnes jej převezeme do Brna. Budeme ho mít za stejných podmínek jako ten minulý," řekl mluvčí.

Vydával se za hluchoněmého. Lidé přispěli podvodníkovi na neexistující sbírku

Jižní Morava – Je to hnus. Takto komentovala Gabriela Kostrhunová počínání cizinců, kteří v Břeclavi znovu vybírají peníze na neexistující sbírku. V minulých dnech dopadli břeclavští strážníci u obchodního centra v Lidické ulici rumunsky hovořícího muže, který se vydával za hluchoněmého. „Nepovolená sbírka měla být údajně ve prospěch handikepovaných a chudých dětí," uvedl zástupce velitele břeclavských strážníků Zdeněk Novák.

Farmářské trhy? Málo problematické. Loni inspektoři zjistili jen dva nedostatky

Jižní Morava /ANKETA/ – Místní produkty, čerstvé ovoce a zelenina, vonící pečivo. Jihomoravané na farmářských trzích hledají především kvalitní potraviny.