Ve druhém kole EBEL nastoupilo Znojmo na ledě neoblíbeného Villachu a již po dvanácti minutách bylo jasné, že tohle prokletí bude pokračovat. Domácí se brankami Miha Verliče a Brocka McBrida dostali vedení. V závěru druhé třetiny inkasoval Patrik Nechvátal potřetí a ve třetí třetině se dvakrát trefil McGrath. Orly zrazují především individuální chyby. Znojmo nakonec prohrálo 0:6 a díky skóre už je poslední. V pátek hrají Orli v Klagenfurtu.

EC Villach SV – Orli Znojmo 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 11. Verlič (Urbas, Locke), 12. McBride (Johner, Kromp), 40. Locke (Urbas), 47. Leiler (Platzer, Nageler), 49. McGrath (Hunter, Petrik), 58. McGrath (Jokela)

Rozhodčí: Fichtner, Nikolič – Kaspar, Seewald

Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0

Diváci: 2948

Znojmo: Nechvátal (Schwarz) – Šulák, Biro, Řezníček, McMonagle, Stehlík, Lattner, Kadeřávek – Tomas, Pucher, Špaček – Wronka, Plíhal, Číp – Hughesman, Bartoš, Bruijsten – Beroun, Šeda, Kalus – Csamangó