Ze zápasu byly odehrány necelé dvě minuty a po křižné souhře poslal KAC do vedení nejproduktivnější hráč mužstva Johannes Bischofberger.

V závěru třetiny pak přidal druhou trefu v přesilovce šikovnou tečí Manuel Ganahl. Ve druhé třetině se hodně bránilo a ani jeden z týmů nechtěl udělat zbytečnou chybu.

Podobné to bylo i v závěrečné třetině. Orli se nedokázali prokousat obranou Klagenfurtu, naopak při hře bez brankáře inkasovali a padli 0:3.

EC Klagenfurt AC – Orli Znojmo 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Branky: 2. Bischofberger, 19. Ganahl, 60. Rheault.
Rozhodčí: Lemelin, Siegel – Kaspar, Raković. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Diváci: 2750. Střely: 28:32.
Znojmo: Schwarz – Zajíc, Stehlík, Pastor, Bořuta, Plutnar, Biro, Šnajnar – Miller, Raška, Číp – Němec, Matuš, Mrázek – Novák, Bartoš, Guman – Beroun, Plíhal, Yellow Horn – Špaček.