Favorita dostal do vedení v osmé minutě Neuenschwander a v úvodním dějství ještě zvýšil v přesilovce tečí Neukom. V polovině utkání snížil rovněž v početní převaze bek Šulák, který si připsal v druhém duelu v Lize mistrů už čtvrtou trefu.

Po 46 vteřinách závěrečného dějství vrátila Fribourgu dvoubrankový náskok Červenkova teč. Naději pro Znojmo ještě vykřesal ve 47. minutě Číp. Za 76 vteřin ale uklidnil domácí Pouliot a hned za 12 vteřin pojistil výhru druhou trefou v utkání Neuenschwander.

Hokejová Liga mistrů - skupina F:

Fribourg-Gottéron - Orli Znojmo 5:2 (2:0, 0:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 8. Neuenschwander (Bykov, Schilt), 15. Neukom (Rathgeb, Ritola), 41. Červenka (Schilt, Rathgeb), 48. Pouliot (Mottet, Gustafsson), 48. Neuenschwander (Mottet) - 31. Šulák (P. Kalus), 47. Číp (Hughesman, J. Šeda).
Rozhodčí: Bauer (Něm.), Eichmann - Kaderli, Borga (všichni Švýc.). Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. Diváci: 2919.

Sestava Znojma: Nechvátal - Šulák, Lakos, Řezníček, McMonagle, Lattner, Stehlík, Biro - Pucher, P. Kalus, Vodný - Hughesman, Číp, Bruijsten - J. Šeda, Beroun, Novák - Špaček, Bartoš, Györi - Csamangó. Trenéři: Režnar, Žůrek a Vybíral.