I tento víkend změřili své síly v první lize florbaloví dorostenci. Tentokrát s týmem Vítkovic a Buldogs Brno. V prvním utkání zojemští florbalisté dokonce do druhé třetiny vedli nad soupeřem 4:3. Na konci srovnaly Vítkovice na 4:4 a hned na začátku zvýšily na 4:5.

Sedm minut před koncem celého zápasu dorovnal na konečných 5:5 Honza Hrnčíř. Je to výborný bod, se kterým se snad ani nepočítalo. Druhým soupeřem pro znojemské hráče byl tým Bullgogs Brno. Úvodní třetina byla podle slov trenéra Martina Andrleho tragická. Po první třetině prohrávali znojemští dorostenci 0:6.

Ve druhé třetině začali znojemští florbalisté aspoň trochu bojovat a vstřelili dvě branky. Ale ani soupeř nezahálel a po druhé třetině byl stav 2:8.
V poslední třetině se hráči znojemského týmu vzchopili a dostali soupeře pod tlak. Vsítili další tři góly. Znojemští se bohužel rozehráli příliš pozdě. Utkání tedy skončilo 5:8.