Dorostenci plaveckého oddílu TJ Znojmo dosáhli v této velké konkurenci pěkných výkonů. Na programu měli starty v osmi závodech, z toho se pětkrát kvalifikovali do finále. Znojemský prsař Jakub Březina byl v mladším dorostu šestý na sto metrech časem 1:13,01. Padesátimetrovou trať zdolal za 32,97 a skončil osmý a na dvoustovce obsadil časem 2:44,48 čtrnáctou příčku.

Ve stejné kategorii dorostu se blýskla Tereza Polachová na nejdelší trati patnáct set metrů kraul pátým místem za 18:56,17. Na znakové dvoustovce byla sedmá výkonem 2:34,74 a kraulovou osmistovku zaplavala za 10:01,40, což jí přineslo osmé místo.

V kategorii staršího dorostu se představily dvě závodnice, Pavlína Brabcová a Aneta Hrušková. Obě plavaly dvoustovku volný způsob. Brabcová byla čtrnáctá časem 2:35,16 a Aneta Hrušková jedenáctá výkonem  2:24,46.