Stylové masky podepřely atmosféru a tak jsem i fotografie musel trochu stylově upravit. Pak už všichni vyráželi přes poutní areál k památníku obětem druhé světové války a dál až na koupaliště, kde za splnění všech úkolů děti dostaly odměnu a občerstvení.

Soutěžní stezka ve stylu seriálu Wednesday se konala 30. dubna v Hlubokých Mašůvkách.Soutěžní stezka ve stylu seriálu Wednesday se konala 30. dubna v Hlubokých Mašůvkách.Zdroj: Petr Grégr

I zde atmosféru doplňovala patřičná hudba. Když trasu absolvovali všichni účastníci, čekalo na všechny zapalování vatry pod přísným dohledem hasičů a za asistence paní starostky Leony Kučerové. Nakonec se vše podařilo a tak i vlkodlak, který tentokrát nahradil více tradiční čarodějnici, vzal za své a shořel v plné parádě.

Poslední dubnové úterý byl připravený program pro celou rodinu na prostranství za kostelem svatého Mikuláše. Akci pořádala Znojemská Beseda.
Táborák na Káře bavil děti. Podívejte se, jak vypadaly čarodějnice ve Znojmě

Až na silný vítr, který se přeci jen k večeru umoudřil a přestal tolik fučet, to bylo parádní odpoledne a obecnímu zastupitelstvu ve spolupráci s kulturní komisí patří velký dík za všechny. Už i proto, že se stali sami hlavními protagonisty na soutěžních stanovištích. Za rok se těšíme na shledanou. Nebo u jiné akce mnohem dřív.