Řekne-li se „léto“ většině z nás se vybaví voda a koupání, hudba a letní festivaly, nebo sportovní vyžití v přírodě. Ale hlavně – příjemně strávený čas s rodinou či přáteli. To vše pořadatelé Přehrady Festu spojili v unikátním konceptu festivalu, který umístili do nejtěsnější možné blízkosti vody – přímo na přehrady, a úspěch na sebe nenechal čekat. Přehrady Fest se prakticky okamžitě staly oblíbenou prázdninovou akcí, za kterou se sjíždějí rodiny z celé republiky pro nezapomenutelné zážitky.

Kromě našlapaného seznamu účinkujících Přehrady Fest totiž každoročně sází také na bohatý doprovodný program, který zaručí pořádnou porci letní zábavy. Horkou letošní novinkou a současně jedním z hlavních lákadel jsou oslavy barev inspirované indickým svátkem HOLI. Sluneční brýle a bílé tričko jsou tak doporučenou výbavou pro publikum, které si chce užít jedinečnou atmosféru na maximum a zároveň ulovit cool snímky na památku. To vše v duchu hesla: „Barva se smyje, ale zážitky zůstanou!“

Pozvánka na Přehrady fest | Video: se svolením pořadatelů

Na Vranově se letos návštěvníci mohou vyřádit v lanovém parku i vodním parku, při paintballu, bumperballu, vodním fotbalu, aquazorbingu a nebo při sjíždění vodní skluzavky. Připravena bude také půjčovna horských kol, koloběžek, elektrokol, šlapadel a elektrolodí. Další možností je plavba na jachtě s instruktorem, windsurfing, kanoe, veslice, paddleboard, kajak twister, dvojkajak, a dokonce i mořský kajak.

Akce startuje od v pátek 29. 7. od 16:00. Zkrátka nepřijdou ani děti, které zavítají na Přehrady Fest s rodiči. V sobotu 30. 7. mezi 10:00 a 14:00 bude hlavní stage patřit PIGY programu. Kromě prasátek Pigy a Lily dorazí zpěvák Radek Banga, kouzelníci Jakub Koutský a Mišuge, hrdinové hudebního představení Mlsotkové a další. Děti se v rámci doprovodného programu také mohou těšit na malování na obličej či malování pískem. Od 16:00 pak bude podium opět patřit muzikantům.

Návštěvníci mohou zavítat také do některého ze stánků či relaxačních zón partnerů festivalu - zatímco ženy si mohou na místě vyzkoušet kosmetické produkty Oriflame, pánové mohou využít ve Veselí služeb mobilního barber shopu. Chill zóna E.Onu, který je rovněž partnerem akce, pak nabízí příjemný prostor pro relax a nasbírání energie. Ta totiž bude pro absolvování napumpovaného kulturního a sportovního programu festivalu rozhodně zapotřebí. Hlavním partnerem akce je Coca-Cola. Vstupenky jsou k dostání na xticket.cz. Kapacita festivalu je však omezená, proto pořadatelé doporučují s nákupem dlouho neváhat. Komu nevyhovuje termín festivalu na vranovské přehradě může ještě volit mezi Sečí, která se uskuteční ve dnech 5. - 6. srpna nebo Veselím nad Lužicí, kde letošní ročník vyvrcholí - a to 13. srpna.