Nejlépe se v mladší kategorii vedlo Jezeřanům- Maršovicícm „B“, druhé místo obsadili domácí Výrovice a třetí příčku bral Černín. Ve starší kategorii vítěz okresního kola postupuje na kolo krajské a bude reprezentovat okres Znojmo. Toto se podařilo starším ze Skalice, druzí skončili závodníci reprezentující Jezeřany - Maršovice a třetí byli účastníci z Tasovic.

V neděli se na start postavila dvě družstva dorostenek, dvě dorostenců a celkem 47 jednotlivců. Mezi družstvy soutěž ovládly dorostenky z Vítonic před družstvem z Únanova a dorostenci z Hodonic před sousedy z Tasovic. Vítězové postupují na krajské kolo. Na krajské kolo postupují také nejlepší tři jednotlivci z každé kategorie. Zde jsou i s umístěním na okresním kole.

Mladší dorostenky

1. Nikola Vančurová, Skalice

2. Tereza Hanáková, Vranov nad Dyjí

3. Kristýna Tesařová, Blížkovice

Střední dorostenky

1. Eva Vlčková, Výrovice

2. Eliška Kousalová, Jezeřany-Maršovice

3. Denisa Fargašová, Tasovice

Starší dorostenky

1. Nikola Vespalcová, Skalice

2. Miluše Ludlová, Miroslav

3. Ester Polívková, Blížkovice

Sobota 18. května byla ve Výrovicích ve znamení hasičského sportu.Sobota 18. května byla ve Výrovicích ve znamení hasičského sportu.Zdroj: se souhlasem Pavla Vlčka

Mladší dorostenci

1. Michal Vespalec, Skalice

2. Karel Ďuriš, Vranovská Ves

3. Tomáš Němec, Vranov nad Dyjí

Střední dorostenci

1. Antonín Hubaček, Jezeřany-Maršovice

2. Jiří Ruibar, Jezeřany-Maršovice

3. Matouš Tesař, Jezeřany-Maršovice

Starší dorostenci

1. Petr Buchta, Hodonice

2. Tomáš Procházka, Černín

3. Václav Tomášek, Únanov

Krajské kolo mladých hasičů se koná 8. června ve Vyškově, dorostenci budou bojovat o postup na MČR na stejném místě o den později.

Sobota 18. května byla ve Výrovicích ve znamení hasičského sportu.Sobota 18. května byla ve Výrovicích ve znamení hasičského sportu.Zdroj: se souhlasem Pavla Vlčka

Před okresním kolem v pátek se Eva Vlčková zúčastnila soutěže ve výstupu na věž v Pardubicích. Byl to třetí závod, který se započítává do kvalifikace na MČR.

Eva opět ve své kategorii nenašla konkurenci a již potřetí zvítězila. Díky vítězství má účast na MČR jistou a to jak ve své kategorii střední dorost tak mezi ženami. MČR žen se uskuteční 23. srpna v Olomouci a MČR dorostu 31. srpna v Ostravě.

Zdroj: Youtube