Během celého turnaje bylo odehráno více jak 130 sportovních klání a i proto není tento turnaj pouze dopolední zábavou, ale důmyslně promyšleným a důsledně koordinovaným turnajem, aby všechny zápasy byly oslavou tohoto sportu a samotní sportovci důležitými osobami celého dne.

Hrůzostrašní krampusáci postrašili Znojmo. Podívejte se
Hrůzostrašní krampusáci postrašili Znojmo. Podívejte se

Turnaj se dle ohlasů zúčastněných povedl a po 6ti hodinách vyrovnaných a náročných zápasů mohli ve vítězném gestu zvedat ruce nad hlavu vítězové. V ženské kategorii loňské prvenství obhájila sportovkyně z týmu Jihlavy. Na druhém místě se umístila sportovkyně z Chráněného bydlení Šanov a místo třetí obsadila reprezentantka Zámku Břežany.

V mužské kategorii se finále odehrávalo mezi sportovci ze Zlína, takže tito obsadili první dvě místa a na místě třetím skončil borec z Chráněného bydlení v Kyjově.

Zámek Břežany, jako pořadatel si velice váží všech sportovců, proto domů neodjel s prázdnou nikdo. I ti na čtvrtých, nebo dvacátých místech si odvezli malou pozornost a k tomu přibalenou pozvánku na příští rok. Na jubilejní 25. ročník Mikulášského turnaje v Břežanech u Znojma. A protože je jubilejní bude určitě i výjimečný.

V Moravském Krumlově začaly Pohádkové Vánoce. Doslova
V Moravském Krumlově začaly Pohádkové Vánoce. Doslova