I díky žákům z Přímky se jedna soukromá oslava vydařila na jedničku. Velmi si ceníme zpětné vazby od rodičů. Začalo to e-mailem, který v polovině září poslala spokojená maminka:"Opožděně děkuji za fotky z příměstského tábora a video, které je s tou hudbou perfektní. Pokud budete tábor organizovat i v dalším roce, Barunka se určitě účastní. Obracím se na vás se soukromou prosbou. Chtěla bych vás požádat o pomoc s výběrem tří slečen na naši oslavu narozenin v Popicích v zahradě domu Charlese Sealsfielda. Jednu na malování na obličej, jednu na pletení copánků a jednu na pomoc s debarasováním," napsala do školy Eva Svobodová.

 Na nás pak bylo oslovit žákyně, předat informace. Dále se pak domlouvaly studentky s paní Svobodovou. Po akci nás samozřejmě zajímalo, jak svoji účast žákyně hodnotí: „Já jsem měla na starosti úklid, jídlo, čepování piva, občas jsem vypomáhala jako servírka, prostě vše, co k mému oboru patří.  Cením si nové zkušenosti, kterou jsem získala i od kuchaře z cateringové firmy z Brna, procvičila jsem se v komunikaci s lidmi,“ zhodnotila Nikola Fialová, žákyně 1. ročníku oboru Hotelový management. „Já jsem měla neustále fronty, malování na obličej je přece jen pracnější než pletení copánků. Záviděla jsem Hance Nové, že o pletení copánku neměly zájem všechny, já jsem se nezastavila!“ s úsměvem dodala Šárka Špringerová, budoucí kosmetička.

 Nakonec nám opět napsala spokojená maminka. "Akce se povedla, počasí přálo. Odřeklo nám asi 20 pozvaných hostů, ale jinak vše super. A to i díky vám! Ráda bych tedy touto cestou poděkovala pedagogům ze SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o., kteří mi velice ochotně pomohli zajistit studentky na pletení copánků, malování na obličej a debarasování na naší narozeninové oslavě. Všechny tři slečny musím za skvěle odvedenou práci moc pochválit. Věděly, co mají dělat, pracovaly zcela samostatně, byly milé k dětem a chovaly se profesionálně. Obrovskou pomocí nám byla i slečna Nikola na debaras. Díky ní jsme měli čas užít si oslavu a naše hosty. Vše proběhlo skvěle a v budoucnu této možnosti určitě opět rádi využijeme. S pozdravem, Eva Svobodová"

 Děkujeme. Takovéto hodnocení svědčí o tom, že naši žáci jsou nejen odborníky na svém místě, ale i spolehlivými mladými lidmi, kteří si cení každé pracovní příležitosti.

 Ludmila Karpíšková,
kariérový poradce