Eva Vlčková se umístila na 20. místě, Nikola Vespalcová byla 22. a Victoria Lukešová obsadila 35. Po tomto závodě proběhlo celkové vyhodnocení. Druhé místo v kategorii mladší dorostenky v konkurenci 89. klasifikovaných závodnic udržela Nela Jedličková. V kategorii střední dorost si pohár za 5. místo odnesla Eva Vlčková z Výrovic. 33. skončila Nikola Vespalcová ze Skalice a 69. Victoria Lukešová z Vítonic.

Místo na vinobraní pak v sobotu 9. září odjeli mladí hasiči na závod Kamencká šedesátka do Kamence k Poličce. A celkem se závodníkům ze Znojemska dařilo. Vítězství si v kategorii mladší žákyně odnesla Nela Hlávková z Únanova, těsně pod stupni vítězů čtvrtá skončila Anna Kopřivová z Výrovic. V kategorii mladší žáci skončil Oliver Šamánek čtvrtý a následoval ho na pátém místě Lukáš Švanda oba ze Skalice. Ze stejného sboru byl i 14., Tomáš Svoboda. Nedařilo se Jindřich Stehlíkovi z Výrovic, po obou nevydařených pokusech skončil 27. Závodu se v kategorii starší žáci zúčastnila Eva Vlčková, které čas 12:38 stačila na stříbrnou příčku. Eva se ještě v neděli přesunula do Kaplice na Krumlovskou stovku, kde v kategorii střední dorost brala bronz.

Louka plná dětí předčila očekávání. Na Plovárnu Louka jich dorazilo přes tisíc
Louka plná dětí předčila očekávání. Na plovárnu jich dorazilo přes tisíc

Mladé hasiče čeká 23. září v Brně MČR v běhu na 60 m s překážkami. Na které se ze Znojemska probojovala Nela Hlávková, Lukáš Švanda, Jindřich Stehlík, Nela Jedličková a Antonín Hubáček. Ten je z Jezeřan-Maršovic. Eva Vlčková, která je členkou širší nominace dorostenecké reprezentace se poslední týden v srpnu zúčastní mezinárodních závodů Odessos cup v Bulharské Varně, kde bude reprezentovat v družstvu společně s hasiči z Vysočiny.