Jízda po perfektně posečené louce, mírné sjezdy a trochu náročnější technické pasáže spolu s přejezdem „mostku“ u nejstarší kategorie byly zárukou kvalitního dětského závodu.

Kategorii Odrážedel bylo nutné k počtu závodníků přesunout na asfaltovou cestu do obce. Tím byly zajištěny rovné podmínky pro všechny malé závodníky. Ostatním pomohla pauza na prohlídku tratě a jejich náročných pasáží.

Pro první dvě kategorie byla trať zvolena pouze na velké louce a teprve starší v kategorii žáci už maximálně využili celý areál. V mezičase bylo možné využít šlapací káry pro menší i větší děti.

Děti obdržely ceny v podobě krásných cyklistických lékárniček. Stejně jako při minulých závodech, ceny a malé drobnosti obdržel každý, i ten poslední závodník.

Další akce v rámci Znojemského VZP CUP nás čeká 1. června v Hodonicích přímo na Dětském hřišti a část aktivit bude směřovaná před nádražní budovu.

Výsledky:

Kategorie Odrážedla

1. místo – Matěj Kacetl

2. místo – Samuel Valík

3. místo – Lucie Kulhánková

Kategorie Děti 4- 6 let

1. místo – Jakub Kacetl

2. místo – Kristian Orlita

3. místo – Kristyán Novotný

close Znojemský VZP CUP 2024 - Šatov. Na snímku start dětské kategorie. info Zdroj: se souhlasem Čestmíra Valy zoom_in Znojemský VZP CUP 2024 - Šatov. Na snímku start dětské kategorie.

Kategorie Děti 7 – 9 let

1. místo - Dominik Novotný

2. místo – Marek Jelínek

3. místo – Viktorie Koželuhová

Kategorie Žáci 10 – 12 let

1. místo – Mikuláš Klaudinger

2. místo – Jakub Navrkal

3. místo – Richard Koželuh

Kategorie Žáci 13 – 14 let

1. místo – Matyáš Schneider

2. místo – Matěj Šenekl

3. místo – Marcel Schneider