Dvanáct minut po startovacím hvizdu druhého poločasu téměř tři stovky znojemských fanoušků mohli jásat, když na 2:0 zvýšil proti Slovanu právě de Neto. Díky jeho proměněné šanci bral tým 1. SC tři body a od začátku druhé poloviny ročníku 2023/2024 ještě neprohrál.

Znojemští fotbalisté (modří) v prvním kole jara porazili v krajském derby MSFL soupeře z Rosic 2:0.
Cizinecká legie Znojma porazila v jihomoravském derby Rosice dvěma brankami

Osmadvacetiletý forvard přišel do královského města nad řekou Dyjí loni v létě z portugalského S.C. Beira-Mar, který hraje tamní čtvrtou ligu. De Neto se ve Znojmě rychle etabloval. Svůj první gól v dresu Jihomoravanů navíc vsítil také Rosicím na začátku srpna a díky němu tenkrát 1. SC vyrovnalo a odvezlo si ze stadionu Slovanu bod. De Neto na podzim vstřelil dohromady dvanáct gólů v šestnácti zápasech. Nyní jich má na svém kontě třináct a vede opět tabulku střelců třetí ligy.

Další šanci pojistit svou pozici má už v sobotu od půl jedenácté dopoledne, kdy vyběhnou na pažit rezervy druholigového Zlína. Ta je v tabulce momentálně dvanáctá se dvaadvaceti body. Znojmo drží páté místo se třiatřiceti body.

Fotbalisté Slovácka B (bílé dresy) v prvním jarním mistrovském utkání remizovali na umělé trávě v Kunovicích se Znojmem 0:0.
Fotbalové Znojmo začalo jaro remízou na hřišti B-týmu Slovácka

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...