Hráči 1. SC dále tápou v Moravskoslezské fotbalové lize (MSFL). V pátečním duelu uvítali doma celek Hanácké Slavie z Kroměříže. Svěřenci trenéra Milana Volfa podlehli soupeři ze Zlínského kraje 1:3.

Čtyřgólovou bilanci si vypálil v 9. kole III. třídy skupiny B na Znojemsku fotbalista Šanova Marek Hél, díky čemuž Šanované porazili Vlasatice 5:2.
Kanonýr Marek Hél nazul nové kopačky. Vlasatickou kasu prostřelil čtyřikrát

Jihomoravané vyběhli na trávník bez podpory diváků, jelikož situace spojená s pandemií koronaviru a na ni navázaná restriktivní opatření české vlády zhatila plány domácím podporovatelům.

Před prázdným stadionem v Horním parku tak Znojemané obdrželi první branku v sedmadvacáté minutě z kopačky kroměřížského Cupáka. Do té doby však skvadra 1. SC projevovala vyšší aktivitu. Těsně před vypršením první pětačtyřicetiminutovky vsadil míč za záda znojemského brankáře Záleského Mustafič. "My jsme v prvním poločase měli tři až čtyři šance," uvedl pro klubový web Wolf.

Reprezentantky ze znojemského Klubu sportovní gymnastiky bodovaly první říjnový víkend na závodech v Děčíně. Soutěžily o pohár Věry Čáslavské.
Znojemské gymnastky uspěly na závodech v Děčíně. Kubošná získala zlato

Po změně stran disponovala skvadra od rakouských hranic spoustu šancí. Ty však neproměnila. Až v sedmaosmdesáté minutě snížil na 1:2 borec 1. SC Malár. Kroměřížští se však nezalekli a svou výhru pojistili střelou Votavy o šedesát sekund později. "Myslím, že rozhodla produktivita. Hosté byli produktivnější a své příležitosti proměnili," hodnotil Volf.

S mladým Baníkem trenér fotbalistů Vyškova Trousil neočekává slováckou palbu

Nyní čeká mančaft z města nad řekou Dyjí minimálně čtrnáctidenní klid. Kvůli rozhodnutí ministra zdravotnictví Romana Prymuly se od druhého říjnového pondělí nesmějí konat žádná sportovní utkání.

Znojmo - Kroměříž 1:3
Poločas: 0:2. Branky: 87. Malár – 27. Cupák, 44. Mustafič, 88.Votava. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Volek - Kulička, Páral.
Sestava Znojma: Záleský – Garčic, Malár, Krakovčík, Zedníček (89.Vocílka), Moravec (C), Stefano (87.Prokeš), Fládr (64.Pohanka), Štrombach (77.Bašić), Okleštěk, Kirschner. Trenér: Milan Volf.
Sestava Kroměříže: Dostál – Červenka (81.Dočkal), Houser, Cupák, Mlčoch, Matoušek (C), Mustafić, Sedlák (89.Švajda), Sklenář (75.Masař), Plecitý (58.Votava), Vyhlíd. Trenér: Bronislav Červenka.