Hráči 1. SC tak vrátili soupeři porážku 1:2 ze začátku září. Znojemští, kteří se pohybují těsně pod vrcholem třetiligové tabulky, potvrdili svou roli favorita. Skóre otevřel dvěma slepenými brankami v devatenácté a jedenadvacáté minutě Carlos De Almeida Parede Neto. Těsně před koncem prvního poločasu zvýšil na 3:0 Onyekachi Eze Silas. A po změně stran devět minut před koncem pojistil na 4:0 Duarte Filipe Gomes Ferreira.

Znojemští fotbalisté (v modrém) porazili ve 22. kole MSFL tým Startu Brno na jeho hřišti 1:3.
Krajské derby ovládlo Znojmo. Na brněnském Startu vydolovalo tři body

"Odehráli jsme celkově pozitivní zápas. Tým pracoval dobře. Dnešním vítězstvím jsme překonali klubovou bodovou bilanci z posledních dvou sezon!" hodnotil lodivod 1. SC Rui Amorim. Ten oceňuje i zvyšující se zájem o znojemský fotbal. Na duel s Bohunicemi dorazilo dvě stě osmdesát diváků. "Je důležité, abychom znovu viděli tribuny pěkně zaplněné a cítili podporu našich fanoušků. Bojujeme za ně a chceme, aby byli hrdí na tým, který reprezentuje Znojmo," doplnil Amorim.

Znojemští fotbalisté (v modrobílém) jsou po výhře 3:1 na hřišti Startu Brno na čtvrté příčce.
Zahraniční karta se vyplácí, Znojmo míří za snem. Postup je jasným cílem

Jeho svěřenci poskočili v tabulce na čtvrté místo a disponují dvaačtyřiceti body. Další klání absolvují už v pátek od osmnácti hodin na hřišti Hranic. Ty jsou v soutěžním žebříčku čtrnácté se šestadvaceti body.

Krumlovský fotbalista David Dvořáček byl objímaný po vstřelení gólu v Soběšicích.
Krumlovský fotbalista Dvořáček byl z ocenění od trenéra zaskočen

Znojmo - Bohunice 4:0
Poločas: 3:0. Branky: 19. a 21.De Almeida Parede Neto, 45.Silas, 81.Gomes Ferreira. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Vejtasa - Ehrenberger, Terber. Diváci: 280.
Znojmo: Škugor – Silas (46. Velosa Pereira), Carneiro Rodrigues, Abreu De Sá Vilela, De Almeida Parede Neto (62. Gomes Fereira), Abdellaoui (62. Aires Dos Reis), Bessa Rocha Ferreira, De Vasconcelos Adrian (46. Neto De Sousa), Afonso Rodrigues, Ferreira Viegas, Nzanza (73. Quinvula Da Silva Pinto). Trenér: Rui Amorim.
Bohunice: Formánek – Krejčí, Tikeridis (76. Martinek), Souček, Šmerda, Ulbrich, Doubravský (86. Koreň), Bednář, Suchý (76. Řeřucha), Vítek, Kotoun (46. Němec). Trenér: Luboš Kučerňák.