Stále opakujeme triviální chyby. Tak hodnotil páteční zápas lodivod domácího Znojma David Langer. Jeho svěřenci padli s týmem Blanska 2:5.

Hokejisté Znojma (v černém), hrající mezinárodní soutěž ICEHL, hostili ve čtvrtečním přípravném utkání prvoligovou Duklu Jihlava.
Nájezdy zhatily Orlům počáteční euforii. S Jihlavou prohráli

Přitom skvadra 1. SC prvních třicet minut hracího času udávala tempo. Skóre otevřel hráč Znojma Petr Kirschner. "Ve třicáté minutě jsme měli vést 3:0, bylo to jen 1:0. Šli jsme do brejku, skončíme v autu. Za minutu kontrolujeme míč, ztratíme ho a dostaneme gól, za další dvě minuty se situace opakovala," kroutil hlavou Langer.

Bývalý hráč prvoligové Karviné Tomáš Knötig založil ve Znojmě fotbalovou školu.
Prvoligista Knötig založil fotbalovou akademii. Pak přišel na svět jeho syn

Hosté následně převzali otěže. "Ve třicáté minutě jsme měli vést 3:0, bylo to jen 1:0. Šli jsme do brejku, skončíme v autu. Za minutu kontrolujeme míč, ztratíme ho a dostaneme gól, za další dvě minuty se situace opakovala," líčil stratég Blanska Petr Vašíček.

Mančaft z města nad řekou Dyjí vyrábí dle jejich trenéra stále stejné chyby. "Opakujeme se. Děláme triviální jednoduché chyby. Soupeř vždy z ničeho vydoluje všechno. Nedokážu to pochopit," dodal Langer.

Tasovičtí fotbalisté se prvním utkání nové sezony divize D radovali z výhry nad Polnou 6:0.
Za osm minut bylo vymalováno. Tasovičtí smetli Polnou šesti góly

Poslední srpnovou neděli znojemští fotbalisté zajíždí na hřiště rezervy prvoligového Zlína. "Musíme jít zápas od zápasu a nezklápět hlavy. Připravíme se a snad to bude lepší," burcoval kouč celku z města nad řekou Dyjí.

Znojmo - Blansko 2:5
Poločas: 1:2. Branky: 26.Kirschner, 75.Okleštěk – 39.Hladký, 41.Tulajdan, 69.Machálek, 81.Reteno, 90+4.Zeman
ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (Basić Znojmo). Rozhodčí: Zaoral Vít - Kolář Jaroslav, Vejtasa Simon. Diváci: 250.
1. SC Znojmo: Polepil – Žalud, Prokeš (55. Bašić), Kočík (82.Foltýn), Papež (90.Anso Asante), Krakovčík, Moučka, Fládr, Okleštěk, Russmann (55.Gonçalves (82.Traore)), Kirschner. Trenér: David Langer.
FK Blansko: Nešetřil – Chyla, Feik, Hladký (73. Pyš), Kroutil (36. Reteno (89. Sehnal)), Mach, Tulajdan (89. Zeman), Alexa, Fall, Smrčka, Machálek. Trenér: Petr Vašíček.