Na fiasku Znojemských se svým hattrickem podepsal především útočník Hanácké Slavie Jan Silný. Čtyřiadvacetiletý borec poslal Kroměřížské do vedení již ve třetí minutě a o pár chvil později přidal další branku. Hostujícím utekl především začátek. „Ke konci prvního poločasu jsme na druhou stranu měli nějaké příležitosti, které jsme bohužel neproměnili,“ řekl kouč 1. SC Milan Volf.

Ve druhém dějství jeho svěřenci sahali po vyrovnání, ovšem nedařilo se jim. „Soupeř dal další dva góly. Skóre sice vypadá jako debakl, ale podali jsme konkurenceschopný výkon,“ uzavřel kouč Jihomoravanů Milan Volf.

Znojemští sehrají další utkání již příští sobotu od půl paté odpoledne na domácím hřišti proti rezervě olomoucké Sigmy.

SK Hanácká Slavia - 1. SC Znojmo 4:0

Poločas: 2:0 Branky: 3. Silný, 5. Silný, 79. Machálek, 84. Silný. Žluté karty: Gilný – Okleštěk (ZNO), 64. Avdič. Rozhodčí: Pelikán – Mikyska, Rosický. Diváci: 289.

Sestava Znojma: Jícha – Yanata, Avdič (85. Stix), Moravec (87. Bailon), Okleštěk, Doublette, Kolařík, Malár, Garčic, Kvych (71. Martinek), Pacula (65. Krula). Trenér: Milan Volf.