Hostujícím se ani přes nastřelenou tyč nepodařilo v úvodním poločase skórovat, zatímco soupeřův Komenda proměnil šanci už na začátku klání.

Moment po změně stran srovnal na 1:1 střelou do nekryté brány Milan Moravec. Drama přinesla červená karta pro domácího Patrika Strnada. Hanáky vyloučení nabudilo a šli do vedení 2:1. Jihomoravané začali zmatkovat, nepřesně rozehráli a nevychytali penaltu, po níž sice gólman 1. SC Jícha sahal, ovšem míč letěl příliš daleko od něj. Jihomoravané tak odcházeli po čtyřech kolech bez bodu.

Znojemští fotbalisté mohou svou reputaci napravit již v pátek, kdy doma uvítají od 18 hodin Vrchovinu.

SK Uničov – 1. SC Znojmo 3:1

Poločas: 1:0. Branky: 12. Komenda, 73. Bala, 83. Ambrozek (pen.) – 51. Moravec. ŽK: 6:4. ČK: 1:0, Strnad (Uničov) po 2. ŽK. Rozhodčí: Zaoral – Mikyska, Silný. Diváci: 225.

Sestava 1. SC Znojmo: Jícha – Yanata, Avdič, Moravec, Kolařík (76. Pohanka), Kenroy, Malár, Garčic, Demjan, Martínek (66. Kaššai), Pacula (90. Kohoutek). Trenér: Milan Volf.