Remíza byla dle slov asistenta trenéra 1. SC Znojmo Pavla Macháče jako dejavu. Jeho svěřencům stále chybí definitivní zakončení v koncovce a domácí hlídá hlavně brankář Franko Škugor.

Fotbalisté Dobřínska zvítězili ve 22. kole III. třídy skupiny B na hřišti Litobratřic 7:2. Šest branek vsítil Tomáš Hladký (dole poslední zleva).
Dobřínský Hladký potopil litobratřické fotbalisty dvěma hattricky

"Pereme se v tom. Nevím, proč nejsme schopni zakončit ze šestnácti metrů. Ať už je to levák nebo pravák, tak to jsou situace, které musíme konečně vyřešit. Zpočátku měl soupeř dvě stoprocentní šance, které vychytal brankář Škugor. Fantastický výkon. Potom jsme měli ze standardní situace jednu dvě příležitosti, pak se utkání přelévalo z jedné strany na druhou," hodnotil Macháč.

Trenér hostí Robert Pištěk viděl průběh zápasu jinou optikou. "Za normálních okolností bych bod z venku bral. Dnes ho neberu. Dominujeme, vytvoříme si čtyři stoprocentní šance, ale gól nedáme. Kluci jsou už z toho špatní. Nezlomíme to ničím jiným, než tvrdou prací. Čekají nás dva zápasy doma, kde to musíme za každou cenu urvat," řekl lodivod Frýdku.

Tasovický fotbalista Pavel Kučera nasázel ve 21. kole III. třídy skupiny A Znojemska čtyři branky soupeři z Valtrovic.
Duo K+K zařídilo výhru nad Valtrovicemi. Tasovický Kučera dal čtyři branek

Znojemské fotbalisty čeká nyní těžký týden. Ve středu absolvují od sedmnácti hodin duel na hřišti Frýdlantu nad Ostravicí. V neděli pak hrají od čtvrt na jedenáct v Uničově. Mančaft z královského města nad řekou Dyjí přeskočil své soupeře a z počáteční letargie nyní v současné situaci cílí na střed tabulky.

"Není to komfortní. Chleba se nám láme už od prvního zápasu v březnu. Vše se vyvrbí až v polovině června. Koukám na jarní výsledky a tabulkově jsme zatím čtvrtí. Jdeme zápas od zápasu a v létě snad bude větší příležitost potrénovat v těch věcech, co chceme," dodal Macháč.

Přitom znojemský klub má nové představenstvo. Jeho bývalý předseda František Šturma nastupuje od začátku července na stejný post druholigového Třince. Sportovní manažer Znojma Stanko Paunič už také nefiguruje ve vedoucích funkcích klubu. Jediný, kdo zůstal z původního avizovaného vedení klubu je sekretář Michal Sobota.

Fotbalisté Znojma (bílí) vyhráli 2:0 nad týmem Vrchoviny ve 27. kole MSFL.
Znojmo pojistil Škugor z brány. 1. SC porazilo Vrchovinu

"To jsou věci, které nás v týmu neovlivňují. Máme připravené kroky, kterými se řídíme a to nejsou názory, které mohu v mojí kompetenci komentovat," uzavřel asistent.

Znojmo - Frýdek-Místek 0:0
Poločas: 0:0. ŽK: 5:1. Rozhodčí: Kostelník - Drozdy, Budovič. Diváci: 120.
1. SC Znojmo: Škugor – Baaloul (75. Mrkva), Trajković, Bartůněk, Ivanović, Pálfi (75. Kartišovs), Dao, Kilibarda (75. De Vasconcelos), Suchý, Ledecký (46.Putu), Lukčo (85. Gomes). Trenér: José Rui Capela.
FK Frýdek-Místek: Gergela – Blejchař, Massaniec, Velner, Nevřela, Janjuš (85. Konečný), Obuch, Střelec (85. Kohut), Martiník (76. Barkov), Hykel, Rubý. Trenér: Robert Pištěk.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...