Někdejší mládežnický reprezentant nyní přestoupil do třetíligového Znojma. Naposledy oblékal dres třetiligového ukrajinského celku Karpaty Lvov. „Tím, jaká je situace na Ukrajině, se nám naskytla možnost získat tohoto hráče. Celý týden, co u nás je, prokazuje vysoké kvality. Je to hráč se zkušenostmi z první ukrajinské, lotyšské a gruzínské ligy,“ řekl pro klubový web sportovní manažer a místopředseda představenstva klubu Jakub Prokeš.

Úvodní přípravný duel reprezentace proti Rakousku se nesl ve znamení brněnských premiér. Odbyli si ji Libor Zábranský, Martin Erat, Radek Kučeřík a Tomáš Bartejs.
Říkal jsem si, že pozvánka nemusí dlouho přijít, říká novic Kučeřík

Naopak na tříměsíční hostování zamířil do FK Znojmo jiný brankář 1. SC Adam Polepil. „Adam bude nadále s námi trénovat, ale je to mladý brankář a potřebuje chytat. Absence B týmu u nás je velký problém," dodal Prokeš.

Svěřenci znojemského kouče Aloise Skácela čeká v sobotu od půl čtvrté odpoledne důležitý zápas o záchranu v Novém Městě na Moravě. Zatímco Jihomoravané se nacházejí na třinácté pozici, Vrchovina je patnáctá, když na Znojmo ztrácí bod.