Jihomoravané přitom na pažitu Hanáků zpočátku vedli 3:0. Nejdříve prostřelil branku domácích ve třinácté minutě David Moučka, v první polovině prvního dějství přidal na 2:0 střelou z dálky Yegor Glushach a v pětatřicáté minutě zvýšil na 3:0 pro 1. SC David Štrombach.

Znojemští hokejisté mají nového trenéra. Orly povede Kanaďan Glen Hanlon.
Otevřená pusa i úžas. Hanlon nás posune, shodují se Orli

Jeho branka byla v dresu Znojma již desátá, čímž si pětadvacetiletý záložník vysloužil pro letošek celkové třetí místo v tabulce střelců MSFL. „Chudák náš brankář Stejskal na to nemohl dosáhnout,“ glosoval trenér béčka Sigmy Augustin Chromý.

Stolní tenistky Moravského Krumlova zažily premiéru v Lize mistrů. Postavily se domácímu Linci, francouzskému Saint Denis a polskému Tarnobrzegu.
Stolní tenistky Moravského Krumlova mají za sebou premiéru v Lize mistrů

Pak však Olomoučané, posílení o sedm hráčů prvoligového A-týmu, začali postupně snižovat. Ještě do konce úvodní pětačtyřicetiminutovky inkasovali Znojemští na 1:3.

Trenérka Ivana Křístelová založila Klub sportovní gymnastiky Znojmo před více než třiceti lety.
Gymnastika připraví na život. Křístelová trénovala i reprezentanta Černého

Po změně stran domácí ožili a vyrovnali na 3:3. Jihomoravané navíc posledních dvacet minut hráli oslabení o Matheuse Goncalvese, jenž v devětašedesáté minutě vyfasoval druhou žlutou kartu a musel kvůli červené do sprch. Znojmo získalo v posledním mači podzimu jeden bod a přezimuje tak na čtrnácté příčce.

Olomouce B - Znojmo 3:3
Branky: 37. a 61. Látal, 58. Zifčák – 14. Moučka, 25. Glušač, 34. Štrombach.
Rozhodčí: Žurovec – Slováček, Macrineanu. ŽK: Matoušek, Spáčil, Langer – Goncalves. ČK: 70. Goncalves (Z.).
Sigma B: Stejskal – Látal, David (87. Piňa), Greššák, Vepřek – Matoušek, Langer, Grygar (46. Slavíček), Spáčil, M. Galus – Zifčák. Trenér: Augustin Chromý.
Znojmo: Przybysz - Russman, Okleštěk (79. Traore), Štrombach (79. Da Silva), Glušač, Kočík, Goncalves, Prokeš, Moučka, Krakovčík, Kirschner (92. Vocílka). Trenér: Alois Skácel.