Hostující mužstvo mělo potíž během prvního poločasu vstřelit branku. Domácí totiž šli do vedení v osmnácté minutě zásluhou Jiřího Fadrného. Tasovickým se totiž do konce úvodního dějství, i přes několik šancí, nepodařilo vstřelit gól.

Během druhého poločasu předváděla obě družstva vyrovnanou hru. Sokolové se nechtěli smířit s prohrou a těsně před závěrečným hvizdem propálil svatyni Slavoje jihomoravský Daniel Odehnal. Ten zužitkoval nastřelený centr od Garčice a domácí gólman Lukáš Konrád byl na jeho akci krátký.

Konrád se zapotil i o chvíli později, když taktak zlikvidoval pumelici tasovského fotbalisty. Do konce utkání již nepadla žádná branka a oba týmy braly po bodu.

Tasovický Sokol drží v tabulce po středečním vloženém kole divize D páté místo. V neděli ho na domácím pažitu čeká klání proti Staré Říši. Souboj startuje v pět hodin odpoledne.

Slavoj Polná – TJ Sokol Tasovice 1:1

Poločas: 1:0. Branky: 18. Fadrný - 86. Odehnal. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Ehrenberger - Vojáček Milan, Běhal Radek. Diváci: 194.

Sestava TJ Sokol Tasovice: Konvalina – Garčic – Hrazdílek – Mička – Blahoudek – Rygl - Lapeš P. –Horáček (61. Švejkar) – Odehnal – Kirschner – Švarc. Trenér: Miroslav Steinhauser.