Tasovický trenér Miroslav Paul měl z klání smíšené pocity. "Celkově se hrálo vyrovnané utkání, skóre se také přelévalo ze strany na stranu. Výsledek jsme v průběhu druhé půle otočili, poté jsme si nechali lacině dvakrát srovnat. Dobrou vizitkou není ani to, že jsme třikrát za poločas inkasovali. Zároveň jsme ale vstřelili za pětačtyřicet minut tři góly," hodnotil kouč TJ.

Znojemští hokejisté (v bílém) uzavřeli své působení v Chance lize v rámci 52. kola s Litoměřicemi. Nyní se čeká, jak to bude ve Znojmě vůbec s hokejm.
Sestup hokejových Orlů ještě možná není definitivní. Ve hře je i odkup licence

Mrzelo jej, že jeho svěřenci během úvodního poločasu zahodili penaltu. Na druhou stranu ho potěšilo nasazení hráčů z lavičky. "Vašina vstřelil dva góly, Železný mu jednu krásnou individuální akci nachystal, Blahoudek přinesl do utkání své DNA. Přesně takto si představuji příchod na hřiště od hráčů, kteří nejsou v základní sestavě," dodal Paul.

Tasovičtí fotbalisté (černí) hostili ve čtvrtém přípravném utkání celek olomouckých Nových Sadů. Jihomoravané Hanákům nakonec podlehli 1:2.
OBRAZEM: Fotbalisté Tasovic padli v přípravě těsně s olomouckými Novými Sady

Tasovičtí v přípravě ani jednou nevyhráli. Jsou však odhodláni vstoupit do druhé poloviny ročníku s vervou. Tu zahájí už v neděli na hřišti B-týmu brněnské Líšně od patnácti hodin. "Nepotěší, že jsme nevyhráli v přípravě… Na druhou stranu je to už minulost. Začínáme pro nás jakoby novou sezonu a tam se bude rozhodovat. Budeme potřebovat mít nachystané všechny hráče, na jaře nás čeká válka o život v divizi. Věřím, že jsme dobře připraveni!" burcoval lodivod sokolů. Doma se pak jejich letka představí poprvé v neděli 17. března od tří hodin odpoledne, kdy vyzve Lanžhot.

Znojemští hokejisté (v bílém) uzavřeli své působení v Chance lize v rámci 52. kola s Litoměřicemi.
OBRAZEM: Hokejové Znojmo v rozlučce s Chance ligou podlehlo Litoměřicím

Tasovice - Kuřim 3:3
Poločas: 0:0. Branky: Vašina, Vašina (z pen.), Šuba - Čech, Musil, vlastní
Tasovice: Klimek - Garčic (80. Dikovský), Navrátil, Hrazdílek, Cihlář (46. Železný) - Pacula (46. Blahoudek), Šuba - Štancl (46. Švarc), Moravec, Bakaj (65. Daniel) - Lapeš (65. Vašina). Trenér: Miroslav Paul.