Sokolí letka inkasovala jako první už v šestnácté minutě, kdy jejího brankáře Jiřího Koukala prostřelil Jakub Coufal. Po několika nevydařených akcích však domácí vyrovnali dvě minuty před koncem prvního poločasu z přímé rány Pavla Lapeše. Z vyrovnání však radost dlouho neměli, jelikož vzápětí na to poslal tým z Vysočiny Coufal do vedení svou druhou brankou utkání

Fotbalisté divizních Tasovic vyhráli v 10. kole divize D na hřišti Polné 5:2.
Odchod trenéra přinesl tasovickým fotbalistům výhru. Sokolové bodovali v Polné

Po změně stran tasovickým scházela koncovka. Toho využil třikrát celek hostů a v duchu hesla "Nedáš, dostaneš." naservíroval do sokolí svatyně v rozsahu sedmnácti minut tři branky z kopaček Lukáše Dočkala, Daniela Fikara a Milana Vrzala.

Šanci na reparát mají fotbalisté ze vsi nad řekou Dyjí už v sobotu, kdy od 10.15 hodin hrají na hřišti Břeclavi. Ta letos vyhrála jen dvakrát a v tabulce se krčí na čtrnáctém místě s osmi body. Ovšem o moc lépe na tom nejsou ani sokolové, kteří vyhráli sice čtyřikrát, ale se dvanácti body jsou v tabulce jen tři příčky nad břeclavským klubem.

Fotbalisté Znojma (modří) hráli v 10. kole MSFL na domácím hřišti proti týmu Uherského Brodu.
OBRAZEM: Znojmo vyhrálo popáté v řadě. O vítězství rozhodl Neto

Tasovice - Havlíčkův Brod 1:5

Poločas: 1:2. Branky: 43. Lapeš - 16. a 44. Coufal, 63. Dočkal, 79. Fikar, 80. Vrzal. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Soukupová - Mach, Rygl. Diváci: 220.
Tasovice: Koukal - Hrazdílek (80. Železný), Navrátil, Šuba (58. Štancl), Lapeš, Moravec (80. Ryška), Garčic (80. Císař), Vašina (63. Bakaj), Pacula, Blahoudek, Švarc. Trenér: Marek Dítě.
Havlíčkův Brod: Soukal - Pavlík M., Pavlas (82. Pabousek), Dejl (61. Vrzal), Hloušek, Válek (80. Víšek), Cakl, Fikar (80. Pavlík J.), Coufal, Miška, Dočkal. Trenér: Martin Slavík.