Kádr divizního TJ je podobný jako na podzim. Soupeři, který hraje rakouský ekvivalent stejné soutěže jako Tasovice, Jihomoravané během prvního poločasu nadělili branku jako první. Potom se oba mančafty přetahovaly a do kabin odcházeli za stavu 2:2.

Znojemští fotbalisté (modří) absolvovali druhý přípravný zápas. Na hřišti v Tasovicích v něm podlehli B-týmu Slovácka 1:3.
Ve druhém přípravném duelu podlehlo Znojmo rezervě Slovácka

V rámci druhé poloviny protočil kouč domácích Václav Dvořák mladší svěřence. Hra měla podobný průběh jako úvodní dvacetiminutovka, kdy oba mačafty létely nahoru dolů. Nakonec vítězství padlo do klína domácím. Sokolům zajistily vítězství branky Pavla Lapeše a Marka Dítěte, kteří dali oba po dvou gólech. Pátou vsítil Tomáš Cihlář.

"I když nám těsně před utkáním vypadlo hodně hráčů, tak jsme ho zvládli výsledkově zvládli. Na druhou stranu se ukázala spousta našich nedostatků, na kterých do začátku jara zapracujeme. Jsem přesvědčený o tom, že druhou polovinu sezony zahájíme vítězně," řekl záložník TJ Michal Garčic.

S novým vedením zahájili znojemští fotbalisté zimní přípravu na jarní část Moravskoslezské fotbalové ligy, v níž chtějí odvrátit hrozící sestup.
Fotbalové Znojmo zahájilo v tichosti přípravu. Novým majitelem je Kanaďan

Další testovací duel čeká Tasovické již v sobotu. Od pěti hodin odpoledne přivítají opět na umělé trávě třetiligovou skvadru SK Hanácká Slavia Kroměříž.

Tasovice - Wullersdorf 5:4
Poločas: 2:2. Branky: 2x Lapeš, 2x Dítě, Cihlář - 2x Ilutinovič, Balta, Rohren.