"Jsou zápasy krásné, ale jsou i zápasy velice špatné. Jednou se hraje nejlépe v sezoně, potom přijde utkání, které je nejhorší. A proti Havlíčkovu Brodu to bylo nejhorší střetnutí letošního podzimu," krčil rameny trenér Tasovic Václav Dvořák.

Tasovičtí fotbalisté podlehli v dohrávce 4. kola divize D Startu Brno 0:2.
Tasovičtí fotbalisté podlehli v dohrávce Startu Brno

Jeho svěřenci po celých devadesát minut sahali po proměně alespoň jedné šance. Míče vykopávané nahoru a pohyblivost, agresivita a uzavřená hra hostů na malém prostoru však Tasovickým mnoho příležitostí na gólový zisk nedávaly.

Domácí podržel gólman Jiří Koukal, který zlikvidoval minimálně čtyři vyložené tutovky. "Nevím, co bychom dělali, kdyby tam Jirka nestál. Získali jsme bod a soupeř dva ztratil. Je vidět, že není potřeba dívat se do tabulky, kolík má kdo bodů. Může hrát každý s každým. Pokud u nás podal solidní výkon i Havlíčkův Brod, já jim k němu musím pogratulovat," dodal Dvořák.

Anketa Fotbalista roku 2022 Znojemska běží.
Chystají anketu o Fotbalistu roku 2022 Znojemska. Hlasujte!

První polovinu ročníku 2022/2023 Tasovičtí uzavřou na pažitu Lanžhota. Klání startuje v sobotu od půl třetí odpoledne.

Hlavní stratég TJ doufá v body i přesto, že proti Havlíčkovu Brodu disponoval značně okleštěnou sestavou. "Hrajeme v jedenácti lidech. Na lavičce sedí Jan Daniel, který má po operaci klíční kosti a nemůže nastoupit. Sedí tam dva dorostenci, kteří hráli v neděli dopoledne celý zápas za dorost a v sobotu za béčko. Stejně sedí i Vojta Fajkus, který hrál také za béčko. Jsme zdecimovaní, ale dáme se dohromady a pokusíme se v Lanžhotě, kde na nás čeká výborné fotbalové prostředí, uspět. Za satisfakci budu považovat i to, když tam neprohrajeme," uzavřel Dvořák.

Znojemští bývalí ligoví florbalisté opět oblékli dresy a hrají veteránskou ligu. Nahoře jsou Tomáš Bulín, Pavel Sláma, Martin Vlasák, Petr Sláma, Peťulka Slámová, Marek Krpoun, Vít Bárta, Karel Virgl, Pavel Palát. Ve spodní řadě pak pózují Marek Ostrý, Pe
Znojemští florbaloví matadoři nastupují nově ve veteránské lize

Tasovice - Havlíčkův Brod 0:0
Poločas: 0:0. ŽK: 4:3. Rozhodčí: Rygl - Nápravník, Jahoda. Diváci: 220.
Tasovice: Koukal - Moravec, Švarc, Blahoudek, Hrazdílek, Vašina, Odehnal, Garčic (46. Fajkus), Švejkar (84. Kodýtek), Horáček, Pacula. Trenér: Václav Dvořák.
Havlíčkův Brod: Soukal - Dočkal, Pavlík, Pabousek, Pavlík, Novák (90. Málek), Vrzal, Dejl, Coufal, Fikar (77. Pavlas), Cakl. Trenér: Jindřich Adamec.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...