O vážném zranění hostujícího forvarda Matěje Vopršala informoval Deník už v sobotu. Podle slov břeclavského trenéra se na první pohled jednalo o běžný souboj. „V žádném případě mě nenapadlo, že to může takto dopadnout. Byl sice proti nám odpískaný faul, ale takových minisoubojů je v zápasu hrozně moc,“ tvrdil bývalý prvoligový stoper.

Ten považuje zákrok za nešťastnou náhodu. „Myslím, že ten kluk nebyl zpevněný a ulítl mu krk, nejspíš si pohnul s nějakým obratlem. Diagnózu zatím nevím, ale určitě s vedením klubu zavoláme do Ždírce a přejeme si, aby byl klučina v pohodě,“ sdělil Víšek.

Fotbalisté Břeclavi (v modrém) remizovali v posledním utkání pod taktovkou kouče Vladimíra Malára se Žďárem 0:0.
Malár chtěl čisté prostředí, hráči byli mírně vyčpělí, říká předseda MSK Břeclav

Jeho premiéra v nové funkci tak netrvala déle než třicet minut. Vopršala přímo na hrací ploše ošetřili zdravotníci a následně zamířil vrtulníkem do brněnské nemocnice. „Zápas se nemohl dohrát, všichni z toho byli špatní. Nikdo v utkání nechtěl pokračovat,“ podotkl lodivod.

Přestože bylo utkání ukončeno za stavu 0:0 po třiceti minutách, v náhradním termínu se bude  opakovat celý duel. „K zápasu v Břeclavi sbíráme podklady a ve čtvrtek na zasedání sportovně-technické komise o něm budeme jednat. Ale podle soutěžního řádu a pravidel fotbalu se odehraje celé utkání od začátku,“ vysvětlil předseda STK řídící komise pro Moravu Milan Bulička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...