Domácí vstoupili do klání suverénně a před do šaten šli za stavu 4:1. Po změně stran jim na 5:1 pomohl vlastním gólem Tomáš Vocílka. Mladík, který ještě nedávno hrál za třetiligové Znojmo, ale svou chybu napravil ve čtyřiaosmdesáté minutě. Začal tím kolotoč nervů, kdy domácí pustili Břeclav pouze na rozdíl dvou branek.

Tasovický fotbalista Pavel Kučera nasázel ve 21. kole III. třídy skupiny A Znojemska čtyři branky soupeři z Valtrovic.
Duo K+K zařídilo výhru nad Valtrovicemi. Tasovický Kučera dal čtyři branek

"Z rozhodnutého utkání se stala bramboračka. Možná dobře pro lidi, že viděli deset gólů, ale pro trenéra to bylo špatné. Na konci se náš výsledek znehodnotil a mám pachuť na patře. Klukům za minimálně do doby, kdy svítilo by výsledkové tabuli skóre 6:1, musím poděkovat. Mančaft našeho formátu ale musí dohrávat taková utkání jinak," hodnotil tasovický lodivod Václav Dvořák.

Nejednoho fanouška překvapilo jeho rozhodnutí nepokračovat v příští sezoně u TJ. "Oznámili jsme, že tady s asistentem Liborem Paličkou končíme. Více to nebudu rozebírat," řekl Dvořák.

Za Znojmo si zahrál i legendární útočník Patrik Eliáš.
KVÍZ: Orli budou slavit, jak znáte znojemský hokej?

Se svými svěřenci tak dvojice absolvuje ještě dva zápasy, než definitivně uzavře tasovickou kapitolu. "V neděli jedeme do Havlíčkova Brodu, kde hrajeme ve čtvrt na jedenáct dopoledne. Končíme doma v pátek 9. června od pěti hodin odpoledne s Lanžhotem," vypočetl lodivod sokolů.

Dvořák vedl Tasovice, i s tou současnou, dvě sezony. Vloni s nimi skončil na pátém místě tabulky. "Na rozlučku s aktuálním ročníkem budeme chtít v obou utkáních získat co nejvíce bodů, abychom dosáhli na co nejvyšší umístění," uzavřel Dvořák.

Fotbalisté Znojma (bílí) vyhráli 2:0 nad týmem Vrchoviny ve 27. kole MSFL.
Znojmo pojistil Škugor z brány. 1. SC porazilo Vrchovinu

Tasovice - Břeclav 6:4
Poločas: 4:1. 8. Moravec, 19. Švejkar, 20. Garčic 31. Moravec, 53. Vocílka, 69. Daniel - 40. Opina, 84. Vocílka, 87. Kriston , 90. Kovařík. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Terber - Landsman, Kříž. Diváci: 185.
Tasovice: Hřebabecký - Cihlář (74. Paul), Synek (46. Daniel), M. Garčic, Hrazdílek (74. Fajkus) , Pacula, Vašina, Moravec, Švejkar (63. Pazdera), Lapeš, Švarc.. Trenér: Václav Dvořák.
Břeclav: Sova - Borýsek (59. Fiala), Vocílka, Souchop, Kriston, Mikáč, Hynek, Opina, Hloch, Kříž (59. Kovařík), Tesař. Trenér: Vladimír Malár.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...