Hlavně, že jsme získali tři body. Tak hodnotil nedělní utkání divize D mezi TJ Sokol Tasovice a FSC Stará Říše kouč domácích Jihomoravanů Václav Dvořák.

Skóre sokolů otevřel v deváté minutě Jaroslav Fukal, o sedm minut později zvýšil na konečných 2:0 Petr Horáček. "Zápas mohl skončit tři, nebo i čtyři nula. Třikrát jsme šli sami na brankáře. Ve chvílích, kdy vedeme 2:0, je to jednoduché. Budou ale zápasy, kdy to bude o gól a tyto situace mohou být rozhodující," hodnotil lodivod TJ.

Tasovické i nadále trápí zranění Jakuba Pazdery, Jiřího Švejkara či Tomáše Cihláře. Na seznam marodů přibyl po nešťastném zákroku ze strany hostujícího hráče i autor úvodní branky Fukal. "Není to banální zranění. Zrovna Jarda patří mezi kreativní borce. Je mi to líto," dodal Dvořák.

Již příští neděli zajíždějí fotbalisté TJ na pažit Ždáru nad Sázavou. "Oni v posledních dvou střetnutích padli s Hodonínem 0:6 a 0:8 se Startem Brno. Uvidíme, jak je zvládneme. Určitě do toho půjdeme s pokorou," proklamoval trenér Tasovic.

Tasovice - Stará Říše 2:0
Poločas: 2:0. Branky: 9. Fukal, 16. Horáček. Rozhodčí: Gasnárek - Mayer, Budovič. ŽK: 0:3. Diváci: 235.
Tasovice: Koukal, Hrazdílek, Fukal (43. Lapeš), Horáček, Garčic, Odehnal, Pacula, Vašina, Vacek (Jeřábek), Blahoudek, Švarc. Trenér: Václav Dvořák.
Stará Říše: Jícha, Novoselskyi, Cejpek, Chramosta, Švarc (Vondrák), Cipruš, Pokorný (Kříž), Nechvátal, Traore, Gall. Trenér: Vojtěch Dvořák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...