Podle trenéra hostů Václava Dvořáka podávali jeho svěřenci až do čtyřicáté minuty dobrý výkon. Těsně před koncem první poloviny však inkasovali na 0:1. "Soupeře jsme do šancí nepouštěli, ale ani mi jsme neměli žádné valné příležitosti," hodnotil lodivod TJ.

Znojemští fotbalista Matheus Goncalves vstřelil v nedělním 11. kole MSFL celku Hranic hattrick. Díky němu 1. SC zvítězilo 3:0.
Goncalvesův hattrick proti Hranicím zajistil 1. SC Znojmo tři body

Do další části pak šli s tím, že počkají na další šťastný okamžik. Ten však nepřišel. "Patnáct minut před koncem byla mezi našimi hráči špatná komunikace a Start nám dal z brejku na 0:2. Narazili jsme na kvalitní mužstvo, ne náhodou jsou na prvním místě tabulky. Rozdali jsme si to s nimi. Musím říct, že po pravdě si vítězství zasloužili," dodal Dvořák.

Hokejisté Znojma vyhráli posedmé v řadě. V sobotu doma porazili Opavu 5:0.
Znojemští Orli drží neporazitelnost. Opavu vyprovodili pěti góly

Tasovičtí drží v tabulce třetí místo s jedenadvaceti body. Již v neděli je čeká poslední domácí utkání podzimu proti Havlíčkovu Brodu. Začátek je v půl třetí odpoledne. "Sice máme úzký kádr, ale věřím, že do neděle je dost dlouhá doba na regeneraci. Dáme se dohromady a zvládneme to," uzavřel lodivod celku ze vsi nad řekou Dyjí.

Tasovičtí fotbalisté (v bílém) porazili v rámci 10. kola divize D tým brněnských Bohunic těsně 1:0.
Jediný gól Vašiny zajistil Tasovicím tři body. Bohunický Ševčík schytal červenou

Start Brno - Tasovice 2:0
Poločas: 0:1. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Kostelník - Vlk, Zelený.
Start Brno: Vyklický - Žalud, Avdić, Okleštěk (85. Hubr), Pařízek, Doubravský (87. Jonáš), Sedlo, Pyš, Demeter R., Demeter P. (78. Michna), Havlín. Trenér: Milan Frimmel.
Tasovice: Koukal - Hrazdílek (77. Fajkus), Cihlář, Moravec, Švejkar (77. Dítě), Garčic (77. Horáček), Odehnal, Vašina, Pacula, Blahoudek, Švarc. Trenér: Václav Dvořák.