Tasovičtí přijeli do Lanžhota s pokorou. Domácím to však dlouho netrvalo a za deset minut vedli 0:1. Sokolové hráli dle jejich trenéra Václava Dvořáka bez důrazu. Po dalších dvou brankách nakonec body přenechali domácím.

Fotbalisté Znojma sehráli první zářijový pátek zápas proti týmu Vrchoviny.
Velký třesk ve Znojmě. 1. SC mění trenéra i majitele. Novým koučem bude Pulpit

"Hráli jsme komplikovaně, bez důrazu a nápadu. V podstatě jsme nějak zásadně neohrozili branku domácích. Po obdržené třetí brance bylo o výsledku prakticky rozhodnuto," hodnotil Dvořák.

Na hřišti v Mikulovicích uspořádali tamější fotbalistky turnaj na podporu spoluhráčky Andreji Dundové. Účastníci turnaje podpořili mladou sportovkyni padesáti tisíci korunami.
V Mikulovicích kopali pro dobrou věc. Na fotbalistku vybrali padesát tisíc

Jinou optikou viděl utkání lodivod domácích Jaroslav Hílek. "Do poločasu se ještě Tasovice nevzdaly a bojovaly, ale ve druhé polovině už jsme je do žádné šance nepustili. Gólů jsme asi mohli dát víc, šancí tam bylo, ale my bereme i výsledek 3:0," shrnul Hílek.

Závod ve výběhu na znojemskou radniční věž Extreme 790 přilákal poslední srpnovou sobotu 135 sportovců.
Znojmo hostilo šestý Extreme 790. Nejrychleji vyběhli na radniční věž Buldové

Mančaft ze vsi za humny Znojma nyní drží v tabulce divize D pátou příčku s devíti body. Již v neděli vyzvou od šestnácti hodin na domácím pažitu celek Humpolce.

Lanžhot - Tasovice 3:0
Poločas: 2:0. Branky: 10. Včelka, 33. Balážik, 63. Královič. ŽK: 5:3. Rozhodčí Ehrenberger - Hanák, Zavřel. Diváků: 415.
Lanžhot: Klimeš - Mikúšek (76. Lenhard), Balážik, Královič, Totka, Včelka, Kondrlík (71. Hromek), Pidruchnyi, Kosorin (86. T. Morávek), Mihál, Milota. Trenér: Jaroslav Hílek.
Tasovice: Koukal - Cihlář (76. Kodýtek), Blahoudek, Vacek, Hrazdílek, Pacula, Odehnal, Garčic, Švejkar (Fukal), Lapeš (71. Fajkus), Pazdera. Trenér: Václav Dvořák.