Skóre otevřeli slepenými góly v šestnácté a devatenácté minutě Michal Garčic a Lukáš Hrazdílek. Třetí branku pak ve dvaatřicáté minutě vsítil za záda jihlavského gólmana Matyáše Třešla navrátilec Jakub Pazdera.Tasovický lodivod Václav Dvořák vítězství ocenil, zároveň přiznal kvalitu soupeře.

Znojemští fotbalisté (modří) zaznamenali první prohru jara. V 21. kole těsně podlehli Rosicím 0:1.
Fotbalisty Znojma mrzí první prohra jara. Těsně padli s Rosicemi

"Pohledem našeho výkonu a poplatně konečnému výsledku, je výhra hezká, ale kdo zápas viděl, musel uznat, že jsme hráli proti velice zdatnému protivníkovi," řekl kouč TJ.

Podle něj se hosté ani za stavu 3:0 pro Tasovice nevzdávali. "Byli dobří na míči a měli rychlý přechod do protiútoku. Sami jsme zaznamenali, že náš brankář Jiří Koukal několikrát vychytal šance soupeře, oni také přestřelili vyložené příležitosti," hodnotil Dvořák.

Tasovický trenér Václav Dvořák (v šedé bundě) věří, že jeho svěřenci naváží během jara na úspěšný podzim.
Tasovičtí sokolové chtějí navázat na úspěšný podzim

Jeho svěřenci zajíždějí k dalšímu klání již v sobotu. Od půl čtvrté odpoledne vyběhnou na hřiště Bystřice nad Pernštejnem. "Ta je sice v tabulce předposlední, ale tradičně s ní hrajeme těžká utkání. Všeobecně mužstva z Vysočiny jsou strašně houževnatá a musíme být připraveni na vše," uzavřel trenér sokolů. Ti jsou v soutěžním žebříčku na druhém místě s jedenatřiceti body.

Znojemský boxer Vladimír Lengál prezentoval své umění dětem ve znojemské speciální škole.
Bojovník Lengál prezentoval své umění znojemským dětem

Tasovice - Jihlava B 3:0
Poločas: 3:0. Branky: 16. Garčic, 19. Hrazdílek, 32. Pazdera. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Landsman - Rygl, Holub. Diváci: 280.
Tasovice: Koukal [- Lapeš (80. Dítě), Švarc, Blahoudek, Hrazdílek (33. Horáček), Pacula, Vašina, Odehnal, Garčic, Švejkar (70. Fajkus), Pazdera. Trenér: Václav Dvořák.
Jihlava B: Trešl - Jiroušek (39. Raitmajer), Mikuška, Puzrla (74. Veselý), Křehlík - Vítek, Záhradník, Miška, Bulička, Fila, Trojan (39. Starý). Trenér: Kamil Průša.