Skóre otevřelo Znojmo ve 12. minutě, když se míč odrazil od břevna na volného Mudru. O vyrovnání se postaral ve 30. minutě ve Znojmě dobře známý Ledecký. Pak ale domácí Havelka obdržel dvě žluté karty a domácí hráli skoro hodinu v oslabení.

„Věděli jsme, že nás čeká hodně silný soupeř a to se potvrdilo. Budějovice byly i v deseti lepší a silnější na míči. My ale byli šťastnější a já svým hráčům poděkoval za bojovnost,“ prohlásil znojemský trenér Leoš Kalvoda.

Jihočeši i v deseti útočili a hned v úvodu druhé půle vyslal Grajciar ideálním pasem do tutové šance Mrsiče, jenž běžel od půlky hřiště sám na bránu. Její strážce Buček ale jeho ránu nohou vykopl. Rozhodnutí padlo v závěru. V 81. minutě vstřelil vítězný gól hostí Štrombach.

„Fotbal někdy umí být škaredě nespravedlivý. Prohráli jsme zápas, ve kterém jsme dlouho hráli v oslabení, přesto jsme i v deseti byli jednoznačně lepší,“ litoval budějovický trenér David Horejš.

Dynamo České Budějovice -Znojmo 1:2 (1:1)Branky: 30. Ledecký - 12. Mudra, 81. Štrombach. ŽK: Havelka, Ledecký, Grajciar - Avdič, Dramé, Mudra. ČK: 37. Havelka. Diváci: 1347. Rozhodčí: Pechanec - Melichar, Vaňkat. Dynamo: Křížek - Kladrubský, Havel, Novák, Helešic (84. Helešic) - Javorek, Havelka - Wermke (82. Koval), Grajciar, Mršič - Ledecký.
Znojmo: Buček – Helísek, Dramé, Avdič, Cihlář - Mudra, Kučera, Lacko, Štrombach (82. Krčík) - Ordoš (72. Ambrozek), Teplý (90. Malár).