„Nemyslím si, že by nálada v týmu po remíze s Hradcem Králové poklesla. Svou roli sehrála spíše reprezentační pauza. Brali bychom lépe, kdybychom mohli odehrát zápas ve středu. Mužstvo bylo nabuzené. Na to se ale nemůžeme vymlouvat, podmínky jsou pro všechny mančafty stejné a myslím si, že zápas byl čistě remízový. Dnes jsme to ubojovali a musím říct, že pokud bychom takto přistupovali ke hře v některých ostatních zápasech, tak jsme v tabulce úplně jinde,“ uvedl domácí kouč Leoš Kalvoda.

Hradecký Zdenko Frťala viděl zápas z trochu jiného úhlu. „Myslím si, že kromě dvaceti minut v prvním poločase, kdy nás soupeř přehrával, tak jsme si za zápas vytvořili pět gólových příležitostí a bohužel jsme je neproměnili. Hlavně ve druhém poločase jsme byli důraznější a vyhráli jsme více osobních soubojů. Bohužel v předfinální fázi jsme to špatně zakončili. Dneska rozhodla důraznost ve vápně. Kluci jsou v kabině smutní, ale za celý podzim se nemáme za co stydět, poznamenal hostující kouč.

Znojmo - Hradec Králové 0:0

ŽK: 16.Krčík – 42.Martinec, 70.Jukl. Rozhodčí: Jílek – Kotalík, Pečenka.
Znojmo: Buček (75.Veselý) – Helísek, Dramé, Malár, Cihlář – Kučera, Lacko – Krčík (82.Štrombach), Ordoš, Mudra – Teplý (66.Beganović)
Hradec Králové: Ottmar – Kopečný, J.Pokorný, Martinec, M.Plašil – Janoušek (62.Miker, 89.Firbacher), Jukl – Durdević (81.Martan), Vlkanova, M.Černý – W.Da Silva