V prosluněném odpoledni dorazilo na duel šestadvacátého kola 537 diváků, fotbalovou krásou se však příliš nekochali. Utkání totiž nabídlo minimum šancí či pěkných momentů, oba týmy dobře věděly, že případná porážka by jim do závěru soutěže pořádně zavařila.

Prostějov hrozil především v úvodu druhé půle, Líšeň zase v závěru, ani jeden z týmů si však gólovou radost neužil. „Pro obě mužstva to byl nesmírně důležitý zápas, pro nás bylo hlavní, abychom neprohráli. Pomýšleli jsme samozřejmě i na vítězství, které by nám dodalo klid do posledních kol, ale i bod může mít v závěru obrovský význam,“ doplnil Valachovič.

Jeho svěřenci tak zastavili sérii dvou proher, uhlídali šestibodový náskok na sestupové pozice a se čtyřiatřiceti body jim na startu anglického týdne patří devátá příčka. Prostějov zůstává patnáctý.

SK Líšeň - 1.SK Prostějov 0:0
Rozhodčí:
Kvítek - Dobrovolný, Ježek.
Žlutá karta: Raab (Líšeň).
Diváci: 537.
Líšeň: Vajner – Joković, Jeřábek (C), Lutonský – Dziuba, Čermák – Rolinek (57. Hapal), Mionić (71. Raab), Polášek, Sokol – Tauš (57. Aldin).
Prostějov: Mucha – Látal, Štěrba (22. Rudzan), Ševčík, Harušťák – Šimek (84. Matoušek), Jaroň (84. Habusta), Bartolomeu, Koudelka (C) (71. Matocha), Mach (71. Slaměna) – Malec.


Načítám tabulku ...