Téměř už týden trénují hráči přímětického klubu na novou sezonu. Svěřenci trenéra Iva Balona brojí na další ročník v B-skupině krajské I. B třídy. První mistrovské utkání je čeká již 7. srpna, kdy zajíždějí na pažit Tatranu Šatov.

„Trénujeme minimálně dvakrát týdně. A cíle máme jen ty nejvyšší,“ burcoval kouč TJ. V nedohrané sezoně 2020/2021 skončili jeho svěřenci na pátém místě, o rok dříve dokonce obsadili čtvrtou pozici v tabulce.

„Áčko“ z městské části na severu Znojma využije účasti v pohárové soutěži. Její okresní úroveň po mnoha měsících pauzy Přímětičtí dokončili ziskem trofeje pro vítěze na konci června.

„Přihlásili jsme náš A- i B-tým do poháru. Bereme to jako přípravu,“ dodal Balon.

Rád by ještě vyzval nějaké další mužstvo ve cvičném duelu. „Sezona však začíná velice brzy a možná ani nebude čas,“ dodal kouč Přímětic.

Kádr mančaftu zůstane do nového ročníku téměř stejný, jako v předešlých letech. A-mužstvo posílí pouze jeden dorostenec. „Někteří odchází nebo končí, ale s tím se nedá nic dělat,“ krčil rameny Balon.

Lodivod Sokola se těší zejména na atraktivní derby s FK Znojmo. „S celkem z jižní části města se vždy hecujeme. Je to zajímavé pro hráče, ale i diváky,“ uzavřel Balon.