Svým výkonem pomohl mančaftu Jevišovic-Mikulovic k výhře 6:4. Byl to právě Němec, který jako rozjetá mašina nasázel soupeři za čtyřiadvacet minut tři branky. Do konce první pětačtyřicetiminutovky pak domácím pomohl na 5:1 Němcův spoluhráč Michal Benda.

Jevišovičtí však nezažili ve druhé půli klid. Skóre na výsledkové tabuli vyburcovalo hosty, kteří postupně snižovali náskok domácích. Kanonýr Němec přesto našel sílu na svůj čtvrtý gól v pětašedesáté minutě, čímž zajistil Jevišovicím-Mikulovicím dostatečný náskok. Tři body tak zůstaly doma.

Šestadvacetiletý Němec drží se sedmnácti vstřelenými góly v letošní tabulce střelců I. B třídy skupiny B druhé místo. Na hřišti strávil už 1183 minut. Jeho celek je pak v soutěžním žebříčku jedenáctý s devatenácti body. Borec Němec může přidat další branky už v neděli, kdy s mančaftem zajíždí na pažit Střelic.