Zápas v Kohoutovicích takřka před čtyřmi stovkami diváků měl dramatický průběh. Brzy po zahájení se domácím povedla rychlá akce, kterou úspěšně zakončil Jiří Švarc. Gól však hostům nevzal vítr z plachet, byli útočnější, i když dvakrát mohli inkasovat.

Domácí Lukáš Krejčí sám před brankářem mu poslal míč do náruče a později hosté ve skrumáži vykopávali balon z brankové čáry.

V závěru poločasu Moravský Krumlov otočil výsledek, po zaváhání domácí obrany nejlepší hráč hostů Patrik Bogner nejdříve vyrovnal a pak křižnou střelou přispěl k tomu, že jeho tým šel do kabin s vedením 2:1.

„Početná návštěva i s našimi příznivci, atmosféra utkání i samotný zápas se mně líbily,“ říkal přihlížející krumlovský starosta a senátor Tomáš Třetina. „Rádi bychom viděli naše fotbalisty znovu v krajském přeboru, město podporuje fotbal roční částkou jeden a půl milionu korun a naši trenéři se vzorně starají o mládež," dodal.

Ve druhé půli se výkon domácích výrazně zlepšil, hlavičkou vyrovnal už svou šestnáctou brankou v sezoně nejlepší střelec domácích Michal Pavliš. Oba týmy se pak až do konce snažily strhnout výhru na svoji stranu, nerozhodný stav se však už nezměnil.

„Měli jsme lepší první poločas, vyzvedl bych výkon Bognera a brankáře Matěje Šnepfenberga. Pozvolna budujeme z mladých hráčů tým, který by se snad v příští sezoně pokusil o návrat do přeboru kraje,“ říkal po utkání krumlovský trenér Rudolf Holátko.

„Chybělo nám pět hráčů základní sestavy a to bylo znát. Remíza byla asi zasloužená,“ objektivně uznal domácí kouč Bohumil Smrček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...