Pětadvacetiletý borec vstřelil první gól v osmnácté minutě a další šanci proměnil o jedenáct minut později. Do konce prvního poločasu mužstvo Krumlova naštěstí už neinkasovalo.

Fotbalisté Znojma. Ilustrační foto.
Po pěti minutách už prohrávali 0:2. Znojmo si odvezlo pětigólový výprask

Po změně stran hostující disponovali šancí na zvrácení průběhu utkání. Krumlovský Jan Jursa snížil v devětasedmdesáté minutě –1:2. Jeho akce však zmobilizovala síly domácích, kteří za chvíli ze střel Lukáše Procházky a Jiřího Legnera utekli na závěrečné skóre 4:1. Svěřenci trenéra Bohdana Ryšavého se tak do Krumlova vraceli bez bodu.

Další zápas je čeká domav sobotu, kdy od půl čtvrté odpoledne přivítají skvadru Bosonoh.

V prvním utkání kvalifikace o postup do I. ligu mužů porazili volejbalisté Holubic (bílé dresy) VK Hronov hladce 3:0.
Vítězná šňůra trvá. Holubice smetly i barážový Hronov, na postup zatím nemyslí

Rousínov - Moravský Krumlov 4:1

Poločas: 2:0. Branky: 18. a 29. Lička, 85. Procházka, 90. Legner – Jursa. Rozhodčí: Kocman – Marinč, Krbůšek. ŽK: 2:3. Diváci: 110.