Góly pěkně rozdělil do obou poločasů. Jak přiznal sedmadvacetiletý borec, nestalo se tak v jeho fotbalové kariéře poprvé. Bývalý fotbalista Přímětic či Suchohrdel nastupuje za Mramotice od loňské sezony. Díky úspěchu v duelu proti „béčku“ Šatova má letos na svém kontě již šest branek.

Vasil Ducár bude letos bojovat už počtvrté o domácí titul. Za pár týdnů vyzve v pražské Lucerně Vladimír Řezníčka.
Boxeru Ducárovi povolila Lucernu až manželka. Podruhé vyzve Řezníčka

Ale poměr třináct nula nepamatuje. „Soupeř nebyl slabý. Ovšem nám se sešla skvělá sestava. Napadali jsme je. A moje čtyři góly? Vyplynuly ze situace. Žádnou sázku o to, kdo dá více branek, jsme si nedávali. Fotbal je kolektivní sport a kdokoliv jiný mohl dát taky čtyři fíky,“ líčí pokorně Klempa.

Tasovičtí fotbalisté (bílí) měli v nedělním domácím 12. kole divize D spoustu šancí. Ani jednu proti Havlíčkovu Brodu však neproměnili a odešli s remízou 0:0.
Poslední domácí duel podzimu proti Havlíčkovu Brodu byl pro Tasovice i nejhorším

Nejen výkon proti Šatovu jej přijde do společné kasy draho. „Klukům jsem prozatím nic neslíbil. Ještě jsem dlužníkem, protože se mi nedávno narodil syn. Ty čtyři branky byly i pro něho. Do pokladny tak určitě něco dodám,“ slibuje s úsměvem kanonýr.

Za vysokým skóre dle něj stojí i podpora mramotických fanoušků. „Chodí jich hodně na každý náš domácí zápas. Soutěž je pro ně atraktivní. A my pro ně hrajeme rádi,“ říká Klempa.

Fotbalisté Dyje (žlutí), za něž hraje i Michal Wrana porazili v hraném 9. kole skupiny A IV. třídy celek Grešlového Mýta 10:4.
Dyjský kanonýr Wrana vsítil Grešlovému Mýtu sedm branek. Vede tabulku střelců

Samotného jej překvapuje, že se týmu daří. Mančaft ze vsi patřící pod město Znojmo letos vyhrál už šestkrát. „Na jaro se budeme chystat celou zimu. Chceme jít ještě výš v tabulce. Myšlenky na okresní přebor jsou ještě daleko. Před námi jsou lepší týmy. Ale kdo ví, třeba za pár sezon…,“ uzavírá Klempa.