Rezerva známého divizního mužstva suverénně vede soutěžní tabulku. Z dvaceti odehraných zápasů jich šestnáct letos vyhrála, ve dvou remizovala a padla jen v dalších dvou. Na jaře pak pachuť porážky ještě nezažila.

Fotbalisté Tasovic (v bílém) porazili doma v rámci 21. kola divize D celek Ždírce nad Doubravou těsně 3:2.
Tasovičtí otočili duel ze Ždírcem. Tři body jim zajistily branky po změně stran

Suverenitu potvrdil i Pavel Kučera, který v rámci prvního poločasu poslal za záda valtrovického gólmana Richarda Šálka tři branky během jedenadvaceti minut. "Naštěstí se nám povedl vstup do utkání, kdy jsme už ve druhé minutě dali gól, který nás uklidnil. Zbytek zápasu jsme kontrolovali a přidávali po pěkných akcích další branky," říká skromně Kučera.

Fotbalisté Znojma (bílí) vyhráli 2:0 nad týmem Vrchoviny ve 27. kole MSFL.
Znojmo pojistil Škugor z brány. 1. SC porazilo Vrchovinu

Po změně stran pokračoval v proměňování šancí Karel Kučera, který vsítil tři branky. Jednu pak přidal i Petr Vašina, aby mohl zakončit na finálových 8:0 právě Pavel Kučera. Jak oba jmenovce, tak autora jejich spoluhráče čeká podle nepsaných pravidel platba do kasy. "Za Karlův hattrick a moje čtyři góly zaplatíme stejnou taxu. Za to tenhle rozhovor nejspíš nenechá pokladníka klidným," pronáší se smíchem Kučera.

Boxer Vasil Ducár porazil v generálce o český titul mistra Bosny Bošnjaka. V posledním kole ho poslal na zem.
Ducár poslal Bošnjaka k zemi a vyhlíží titulový duel proti Trushovi

Šestadvacetiletý kanonýr navíc vede žebříček střelců soutěže s šestatřiceti brankami. "Přiznávám se, že tabulku střelců po očku sleduji, ale daleko důležitější je tabulka týmů, ve které se chceme udržet na první pozici. Vítězství v tabulce střelců už by byla jen třešnička na dortu," uzavírá mladík.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...