Fotbalistům „benfiky“ Rakšic se daří. Od startu sezony vyhráli třikrát dvojciferným rozdílem. Naposledy bodovali druhou zářijovou neděli poměrem 16:0, když porazily „béčko“ Hostěradic. Pěti brankami se přičinil i Tomáš Halva. „B-mančaft jsme založili tři roky zpátky. Hrají tam vysloužilí fotbalisté, co dříve nastupovali v okrese. Doplňujeme to mladými. Ten mix si sedl tak, že zatím pořád vyhráváme  vysoko,“ těšilo Halvu.

Největší gólovou smrští v kariéře zároveň borec oslavil narozeniny, které následovaly den po zápase. „Teď se mi celkově daří. Pět gólů je hezkých. To kdyby se člověku povedlo každý zápas… I když jsem měl osmatřicet, tak teprve teď mi to začalo padat,“ přiznal kanonýr. Zároveň dodal, že jeho výsledek je zásluhou celého týmu.

Předseda rakšického oddílu Roman Štolpa glosoval Halvův výkon řečnickou otázkou. „Jen pět? Dal by jich i více,“ pronesl s hrdostí v hlase Štolpa. Podle Tomáše Halvy to prezident klubu myslel jako legraci. „Kdyby mě pustili k jedné ze tří penalt, tak bych měl asi vyšší konto, ale také dražší účet,“ smál se Halva.

Nahrávky musel spoluhráčům náležitě vrátit. „Pět gólů nebylo zadarmo. Stálo mě to dvě plata piv. Narozeniny se mi trochu prodražily,“ uzavřel fotbalista Rakšic.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …