Osmadvacetiletý borec tak pomohl svému týmu k vítězství 6:3. Nebít Kocianových gólů ve druhé polovině, kdoví, jak by klání dopadlo. Po prvním poločase totiž na výsledkové tabuli svítilo skóre 2:2.

V šestapadesáté minutě to pak začalo. A pokračovalo v šedesáté a čtyřiašedesáté. Kocian stihl dát hattrick v pár na sebe navazujících okamžicích a bylo vymalováno. Pojistku za prosiměřickým vítězstvím pak přidal dvě minuty na to Kocianův spoluhráč Denis Kuřitka. Dobšičtí sice ještě korigovali na 3:6, ale tři body putovaly do Prosiměřic.

Fotbalisté Znojma (modří) remizovali 1:1 na hřišti Baníku Ostrava B v rámci 11. kola MSFL.
Fotbalisté 1. SC mají zase nového trenéra. Portugalec Reis přivezl z Ostravy bod

Kocian poskočil i v tabulce střelců. Za devět zápasů stihl dát šest branek. Další může přidat v sobotu, kdy jeho tým doma od patnácti hodin přivítá Suchohrdly.